GOB Coin Nedir? GOB Coin Yorum

GOB Coin Nedir? GOB Coin Yorum

Goons of Balatroon, 2D ve 3D arayüze sahip hibrit bir metaverse projesidir. Kullanıcılara, ticaret kartı stratejilerini ve arazi sahipliğini sağlayan, kullanıcıların oyun oynayarak gelir elde etmelerini sağlayan bir platformdur. GOB Tokeni Projenin native tokenidir.

GOB oyunu, sunduğu NFT’leri desteklemek için Unity ve Ethereum blok zinciri ve sıfır işlem ücreti imkanı sunan Immutable X Layer 2 çözümü ile oluşturulmuştur. Oyunda kullanıcılar sahip oldukaları NFT’leri kontrol etmelerini sağlar. Bu NFT’lerden elde dilen kazançlar, daha fazla kazanç fırsatı için alan yaratır ve ikincil NFT pazaryerlerinde alınıp satılabilir. Goons of Balatroon’da NFT varlıkları oyuna katılmak için diğer oyunlarda olduğunu gibi zorunlu değildir.

Önemli NFT’ler, kullanıcıların oyunu oynamasını ve ekosistemi anlamasını mümkün kılan Goon Kartlarıdır. Kartların hepsi NFT değildir, ancak NFT tabanlı olanlar, tüm kartlar arasında en değerli ve istenenlerdir.

Oyun içi yönetişim, güç ve fayda sağlayan GOB Tokeninin toplam arzı 750 milyon adettir. Oyuncular, oyun içi NFT’lerini diğer oyunculara kiralayarak ve ödüllerini paylaşarak pasif olarak GOB tokeni kazanabilirler. Oyuncular NFT’lerini stake ederek günlük GOB Tokeni de kazanabilirler.

Goons of Balatroon Vulcan Forged, Jun Capital, Merit Circle Inc firmaları tarafından 2.5 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

GOB Tokeni Ön Satış

GOB Tokeni Ön Satışı 30-31 Ağustos 2022 TSİ 09:00’da Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak GOB Tokeni satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 750 milyon adet olan GOB Tokenininden Gateio Ön satışında 2 milyon adet dağıtılacak.
  • Hak edilen tokenlerin %100’ü ön satış bitiminde serbest kalacak.
  • GOB Tokeni 31 Ağustos 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓