TRON (TRX) Coin Neden Yükseliyor? TRX Coin Yorum

TRON (TRX) Coin Neden Yükseliyor? TRX Coin Yorum

TRX son 1 haftada %35 son 24 Saatte ise %16.5 oranında artış göstererek fiyatını 0.086 dolara yükseltti. Daha Önceki yazımızda TRX’in 0.074 üzerinde kalması halinde yeni bi yükselişe başlayacağını söylemiştik. TRX tokeni 0.074’ün üzerinde kalarak bir sonraki direnç olan 0.0.83 dolar direncini de aşmış görünüyor.

TRX bu direncin üzerinde kalması halinde diğer dirençler 0.131 gibi görünüyor şu an fiyatı 0.086 dolar olan TRX bu seviyeye ulaşması için %50’lik bir artış gerekli. TRX’in yükselişe geçmesinin iki sebebi var. İlki 6 mayıs günü 126 milyon dolar değerindeki 1.6 milyar adet TRX yakıldı. İkincisi TRON ağındaki USDD stabil coin lansmanı yapıldı. Ayrıca Alameda Research, Amber Group ve Poloniex Borsası Tron DAO reserve’ün yatırımcıları oldu.

TRX ve Tron ağındaki diğer tokenlerde TRX’in yükselişine ayak uydurabilirler. Piyasa düşerken TRX’in bu çıkışı JST ve APENFT‘yi de hareketlendirmiş görünüyor Bitcoin yükselişe geçerse TRX tokeninden daha büyük yükselişler görebiliriz. Özellikle TRX’in ETH karşısındaki yükselişi çok daha net bell oluyor. TRX eylül 2021’den bu sonra ETH karşısındaki en yüksek seviyesine ulaştı.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓