OLV Coin Nedir? OLV Coin Ön Satış

OLV Coin Nedir? OLV Coin Ön Satış

Olive, Kore’de tanınmış bir şirket olan Genesis BBQ’nün ilk blok zincir projesidir. Genesisn BBQ özellikle Kore’de kızarmış tavuk markasıyla tanınan yiyecek sektöründeki en büyük franchise firmalarından biridir. OLV Token ise Olive Metaverse’inin native tokenidir.

OLIVE’ın Metaverse Platformunda kullanıcılar 3D avatarlar ve Playground hizmetleri aracılığıyla hayal ettikleri birçok şeyi oluşturmalarına ve paylaşmalarına imkan tanır. Olive tokeni Eat-to-Earn adlı yeni bir konsepte dayalı olacak. Kullanıcılar Genesis BBQ markalarından alışveriş yaptıkça token kazanacak.

BBQ dünya üzerindeki 4 binden fazla mağazayı BBQ APP’i kullanarak yönetiyor müşteriler ise aplikasyon üzerinden yemek siparişi verebiliyor. Uygulama üzerinde kullanıcılar yiyecek ve diğer ürün ve ürünleri satın almak için gerçek para puanlarına dönüştürülebilen bir kredi noktası olan bir Olive noktası bulunur.

Olive Project’in yatırımcıları arasında AC Capital, RedHat, Atlas Capital, Atom Capital, CSL China gibi genelde asya firmaları bulunuyor. Genellikle restoranlar da Asyalı restoranlar.

OLV Tokeni Klaytn üzerinde oluşturulmuş ERC-721 standardına sahip olup arzı 1 milyar adettir şu an herhangi bir borsada bulunuyor. OLV Tokeninin toplam arzının %30’u ekosistem, %30’u Takas için, %20’si geliştirme, %10 Takım %5 Marketing, %5’i ise danışman ve Partnerlere dağıtılmıştır.

OLV Tokeni Gateio Ön Satış

OLV Token Ön satışı 11-12 Mayıs 2022 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında yapılacaktır.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak OLV Token ön satışına katılabilir veya listelenince OLV alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan OLV Tokeninden Gateio Ön satışında 200 bin adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup OLV Token ön satış fiyatı 0.41 dolardır.
  • OLV Token ön satıştan sonra 12 Mayıs 2022 TSİ 15:00’da listelenecek.


Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓