CropperFinance(CRP) Coin Nedir? CRP Coin Ön Satış

CropperFinance(CRP) Coin Nedir? CRP Coin Ön Satış

Bir verim çiftliği olan CropperFinance’in amacı Solana ekosistemi üzerinde oluşturulan tüm projeler için çiftliği daha erişilebilir hale getirmektir. Son birkaç ayda önemli bir sektör haline gelen Yeild Farming’i daha geliştirmek isteyen CrıpperFinance platformunda kullanıcılar tüm solana projeleri ve tokenleri bir likidite havuzunda toplanabilecek. CRP Tokeni iste platformun native tokenidir.

Likidite havuzu oluşturulduktan sonra havuzu oluşturan proje sahipleri, yatırımcıların kendi likidite havuzu oluşturmalarına izin verebilir. SPL projeleri likiditelerini platforma bağlayabilecek, çiflikteki toplam arzı belirleyebilecek, haftalık emisyon takvimine karar verebildiği gibi birkaç tıkla kısa sürede verim çiftliğini başlatabilecek.

CRP ön satışından sonra yükselişe geçti ve son 1 haftada %490 yükseldi. şu an fiyatı 1.34 dolar olan CRP’nin market değeri 15 milyon dolar ve sıralaması 964. Toplam arzı 500 milyon olan CRP’nin sadece 16.5 milyonu dolaşımda bulunuyor. CRP Coin Almak için Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

  • Likidite sağlayıcıları çiftlik emisyonlarının yanı sıra işlem ücretlerinin %50’sini alır.
  • Kullanıcılar Çiftlik oluştururken CRP-USDC perlerini kullanır.
  • CRP tokeni CRP-(SLP Tokenleri) ile likidite sağlar ve yıllık ek kazanç sağlar.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

CRP Coin Ön Satışı

CRP Coin Ön Satışı 23 Ağustos 2021 TSİ 07:00 ile 15:00 saatler arasında Gateio Borsasında Yapılacaktır. Ön Satışa katılmak veya token listelendikten sonra almak için Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

  • VIP 1 ve üzeri üyelik gerekiyor. VIP 1 olabilmek için 0.05 BTC bakiye veya son 14 günde ortalama 100 GT Token bulundurmak gerekiyor.
  • 500 Milyon CRP Tokeninden yalnızca 4 milyon adedi dağıtılacak.
  • CRP Token başı maliyeti 0.05 dolar olup ödemeler USDT ile yapılacak.
  • CRP Token 23 ağustos 2021 TSİ 17:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓