SocialFi ve FriendTech Nedir? Tüm SocialFi Platformları

SocialFi ve FriendTech Nedir? Tüm SocialFi Platformları

SocialFi Social Finance’in kısaltmasıdır kullanıcılar SocialFi projeleriyle istediği kişilerin “key”lerini satın alarak onlarla iletişime geçebilir. FriendTech ilk çıkan SocialFi projesi 10 ağustos 2023’te piyasaya giriş yapan FriendTech oldukça hızlı bir giriş yaptı ve 50m TVL’ye ulaştı şu an Base ağında 44m TVL ile 2. sırada bulunuyor. Diğer SocialFi projelerinin açık ara önünde.

FriendTech Airdrop

FriendTech Airdrop’u platformun söylediğine göre lansmandan 6 ay sonra yapılacak. Üzerindeki toplam varlığa bakıldığında Friendtech hepsinden büyük bir Airdrop yapacağa benziyor. FriendTech’e twitter adresinizle giriş yapıyorsunuz ve Base ağına 0.01 ETH atarak key’inizi aktif hale getiriyorsunuz. FriendTech’e üye olmak için davetiye koduna ihtiyacınız var bu kodu twitter’da bulabilirsiniz.

NewBitcoinCity

Gerilerden gelip 2. sıraya yükselen NewBitcoinCity şu an 600 bin dolarlık TVL’ye ulaşmış durumda. NewBitcoinCity Bitcoin ağında olan tek SocialFi projesi fakat Ethereum ile yatırım da yapabiliyorsunuz. NewbitcoinCity’nin de bir Airdrop programı var ve anlık olarak puanınız güncelleniyor.
Bu linkten NewBitcoinCity’ye üye olabilirsiniz.

Posttech

Posttech Arbitrum ağında ve twitter’a oldukça benzeyen kullanıcıların post atabildiği ve birbirlerinin key’lerini alabildiği bir uygulamadır. Uygulama Epoch 3 te olup kullanıcılar sadece hisse alıp satarak değil paylaşım yaparak da Airdrop için puan kazanabiliyor. Coinkritik_post kodu ile uygulamaya üye olabilirsiniz.

CipherFan

Cipher Postech’e benzeyen fakat daha eğlenceli ve mesajlarınızı boost edebileceğiniz bir platform 23 ekimde Airdrop yapacak bu linkten üye olabilirsiniz
https://cipher.fan?ref=coinkritik

FanTech

Fantech, Mantle Ağındaki bir SocialFi uygulaması oldukça işlevsel ve çok özellikli bu uygulamaya girmek için MNT gönderiyorsunuz. Fantech’e üye olabilmek için de kod gerekiyor twitter’da bu kodlara ulaşabilirsiniz.

StarsArena (StarShares)

StarArena Avalanche ağındaki bir SocialFi platformu Ekim ayının başında bir hack saldırısına uğradı ve askıya alındı paranın %90’ının kurtarıldığını söylediler ve 15 ekimde platformun tekrar açılacağını söylediler Bu linkten StarsArena’ya üye olabilirsiniz

SoFiMarketCap

SofiMarketCap FriendTech ve Posttech verilerini gösteren bir websitesi buradan detaylı verilere ulaşabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓