Neutron NTRN Coin Nedir? NTRN Coin Binance Launchpool

Neutron NTRN Coin Nedir? NTRN Coin Binance Launchpool

Neutron, geliştiricilerin Blok zincirler arası iletişim protokolü (IBC) üzerinden kolayca zincirler arası uygulamalar oluşturmasına olanak tanır ve DeFi dApp’lerine Cosmos Hub’ın tam ekonomik güvenliğini sağlayan bir zincirler arası akıllı sözleşme platformudur. NTRN ise platformun native tokenidir.

Neutron Çok zincirli protokol merkezlerinin karşılaştığı üç ana zorluğu ele alıyor: güvenlik eksikliği, güvenilir tarafsızlık ve ekosistem uyumu eksikliği ve zincirler arası altyapı eksikliği. Bunu yaparak, geliştiricilerin uygulamayı bir kez dağıtmasına ve protokollerinin birden fazla özel sürümünü dağıtmaya veya sürdürmeye gerek kalmadan bunları birbirine bağlı blok zincirlerden oluşan IBC ağının tamamında ölçeklendirmesine olanak tanır.

Binance NTRN LaunchPool

NTRN Token Binance Launchpool’u 11 Ekim 2023 TSİ 03:00’da başlayacak kullanıcılar BNB TUSD ve FDUSD stake ederek 20 gün boyunca NTRN kazanabilecekler.

  • NTRN Tokeninin toplam arzı 1 milyar adettir.
  • Launchpool’daki dağıtılacak toplam miktar 20m NTRN
  • Başlangıçtaki arzı %21’i olan 217m adet.

NTRN Token Hangi Borsalarda Bulunuyor?

NTRN Daha Önceden Gateio Borsasında bulunuyordu bugün Binance Borsasında da listelendi. NTRN fiyatı Binance listelendikten sonra %100 artış gösterdi. NTRN’nini market değeri şu an 86 milyon dolar olup 246. sırada yer alıyor. Dolaşımdaki arzı ise 217 milyon olup toplam arzın %21’i.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓