Sei Coin Nedir? Sei Coin Binance Launchpool

Sei Coin Nedir? Sei Coin Binance Launchpool

Sei blok zinciri endüstri için en hızlı katman 1 olarak tasarlanmıştır. Saniyede 20 bin işlem alabilen Sei testnette toplam 4 milyon kullanıcıya sahipti. Sei’nin fee ücretleri native tokeni olan SEI ile ödenir.

Sei Blok Zinciri, Jump, OKX, Multicoin Capital, Bixin Ventures, Foresight gibi firmalardan toplamda 30m dolarlık yatırım aldı.

Sei Blok Zinciri ekosisteminde onlarca proje mevcut mainnet’e geçişiyle hepsi aktif olacak.

Sei Blok Zinciri Ethereum’un Trilemma’sı olan Merkeziyetsizlik, Ölçeklenebilirlik ve Sermaye verimliliğinin aynı anda olamaması sorununu çözmeye çalışıyor.

Sei Binance Launchpool

Sei Binance Launchpool 2 ağustos 2023 TSİ 03:00’de başlayacak kullanıcılar BNB, TUSD ve FDUSD havuzlarında stake ederek saat başı SEI kazanacak ve istedikleri zaman claim edebilecekler. Havuzların dağıtım oranları ise şu şekilde BNB %80, TUSD %15, FDUSD %5.

SEI Tokeninin toplam arzı 10 milyar adet olup başlangıçtaki arzı 1.8 milyar adet olacak Binance ise 300m adet SEI tokeni dağıtılacak. SEI 15 ağustos 2023 TSİ 15:00’da Binance Borsasında Listelenecek.

SEI Tokeni stake’i stake etmek için uygulamadan BNB, TUSD ve FDUSD stake ederek 2 ağustos 2023 TSİ 03:00’dan itibaren SEI Tokeni kazanmaya başlayabilir.

SEI Tokeni kazanmaya başlamak için Binance Uygulamasındaki Launchpad Kısmına tıkladıktan sonra Launchpool’daki SEI launchpool kısmına gelip BNB, TUSD veya FDUSD stake etmeniz gerekiyor. Stake ettiğiniz tokenleri dilediğiniz zaman geri alabiliyorsunuz ayrıca SEI’ler saatlik olarak claim edilebilecek.

Binance Borsasına üye değilseniz bu linkten üye olarak komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Sei Blok zinciri Test Kullanıcılarına Airdrop yapacağını söylemişti bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓