Binance CS GO Turnuvası Düzenliyor

Binance CS GO Turnuvası Düzenliyor

Binance Borsası, espor platformu Nerf IT! iş birliği ile kripto para ve espor dünyasını heyecan dolu kapsamlı bir turnuvada buluşturuyor.

Espor sevenleri bir araya getirmeye hazırlanan Binance Espor Turnuvası, büyük bir rekabete ve nefes kesen mücadelelere ev sahipliği yapacak. Binance’in ödül havuzu katkısı sağladığı Binance Espor Turnuvası, espor kitlesinin yanı sıra üniversiteli gençleri ve web3 alanındaki kullanıcıları da bu büyük heyecana katılmaya davet ediyor.

Esporun birleştirici tribün heyecanını kripto para dünyasında hissettirmeyi amaçlayan Binance Espor Turnuvası’nda rekabet alanı olarak CS:GO seçildi. Yalnızca 1024 espor tutkununun yaşayabileceği bu heyecanı kaçırmamak ve turnuvaya kayıt olmak için acele edin!

24 gün sürecek etkinlikte 7 ağustos 2023 itibariyle kayıtlar başladı. Ekipler, heyecan dolu eleme maçlarıyla şampiyonluk için mücadele edecekler. Eleme aşaması sonunda şampiyon olan takım, toplam 20.000$ değerindeki turnuva ödül havuzundan ödüller kazanmanın yanı sıra ismini dünya çapında duyurma fırsatı yakalayacak.

Binance Espor Turnuvası’na özel olarak turnuvaya bu linkten kayıt olup Binance uygulaması içerisinde ilgili formu dolduran ve KYC yaptıran yeni kullanıcılara, 10 USDT Futures Bakiyesi veya ilk kriptosunu alan esporculara ise 10 USDT spot bakiyesi hediye edilecek!

Siz de takımınızı toplayın ve Binance Espor Turnuvası’nda yerinizi alarak büyük mücadeleye katılın! Kayıt olmak ve daha fazla bilgi edinmek için Nerf IT! Super app’i ziyaret edebilirsiniz.

Binance Borsasına üye değilseniz bu linkten üye olarak hayat boyu indirim kazanabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓