LOOP Coin Nedir? LOOP Coin Yorum

LOOP Coin Nedir? LOOP Coin Yorum

Loop Network, Ethereum gibi önceki çerçevelerin uyarlanabilirliği ve güvenlik engelleri olmadan akıllı sözleşmeleri destekleyen bir kripto para birimi projesidir. LOOP ise platformun native tokenidir.

Proje, tarafların, anlaşmanın kapasitesini kullanan sanal makinenin (VM) davranışını belirtmek için kod kullanarak bilgili sözleşmeler yapmasına olanak tanır. LoopNetwork, merkeziyetsizlikten taviz vermeden ve mevcut geliştirici topluluğunu ve ekoyu kullanmadan uyarlanabilirlik ve kullanım kolaylığı sorunlarını çözmeye çabalar.

LOOP Tokeni Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş olup, Mart 2022’de (1 yıl önce) giriş yapmış. LOOP Tokeni 29 Mart 2023’te (5 gün önce) 0.264 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an bu seviyeden sadece %8 aşağıda.

LOOP Tokeni BSC Ağında, 11605 cüzdan ile toplamda 183,450 adet işlem gerçekleştirmiş durumda. Toplam arzının %34.40’ı top 10 cüzdanda bulunuyor. Ayrıca kontratın’da zincir üstünde yapılan işlemlerde alım ve satımda %10’luk vergi kesintisi mevcut bu da tokeni deflasyonist yapıyor. Ayrıca LOOP Tokeninin kontratında balinalara karşı önlem de bulunuyor.

LOOP Tokeni Nereden Alınır?

LOOP Tokeni şu an PancakeSwap ve MEXC Borsalarında bulunuyor. 4 Nisan 2023 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak LOOP Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓