POLC Coin Nedir? Polkacity Nasıl Oynanır?

POLC Coin Nedir? Polkacity Nasıl Oynanır?

Polkacity sanal bir şehirde sanal varlıklara yatırım yapabilmenizi sağlayan yeni tam otonom sözleşme tabanlı NFT platformudur. Oyuncular Taksi, enerji istasyonu, Hotel ve Restoranlar gibi sanal varlıkları seçerek yatırım yapar. POLC Tokeni ise oyunun para birimi olup alışveriş ve ödemelerde kullanılır. Kontrat adresine ödeme gönderdikten sonra her hafta ödeme alırlar. Polkacity’deki varlıklar kullanıcılara gelir sağlar. Oyunda ne kadar kullanıcı varsa yatırımların geliri o ölçüde artar.

3D strateji oyunu olan Polkacity kullanıcıların oyun içerisindeki yatırım aracı olan NFT‘leri alıp stake etmesiyle gelir sağlaması üzerine kurulmuştur. Monopoly oyununa benzetilebilir. Ne kadar fazla kişi oyuna girerse bu varlıklar o oranda yatırım getirecektir. Oyun NFT tokenlerinin değer kazanmaya başlamasıyla POLC tokeni son 24 saatte %85 değer kazandı.

POLC Tokeni Son 1 haftada %112 son 24 saatte %795 oranında artış gösterdi. ATH’sı 16 mart 2021’de 2.11 dolar olan POLC tokeninin şu anki fiyatı 0.72 dolar ATH seviyesinden %65 oranda aşağıda bulunuyor. Metaverse Tokenlerinin yükselişi ile POLC’si yükselişe geçti bu trend devam ederse yeni bir ATH gelebilir.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Kullanıcılar Polkacity oyununu oynayabilmek için Metamask cüzdanıyla oyunun sitesinden markete giriş yapar ve burdan yatırım yapmak istediği varlığı seçerek kazanmaya başlayabilir. Örnek vermek gerekirse taksinin fiyatı 23 bin ile 69 bin POLC arasında değişiyor.

POLC Coin Nereden Alınır?

Polkacity’nin POLC tokeni Gateio Borsasında bulunuyor Bu linkten Gateio borsasına üye olarak POLC Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓