SPS Coin Nedir? SPS Coin Nereden Alınır?

SPS Coin Nedir? SPS Coin Nereden Alınır?

SPS Coin Splinterlands ekosisteminin yönetişim tokenidir. Kullanıcılar SPS coinleri Stake edebilir, oylamaya katılabilir, oyun içi teklifler Oracle düğüm ödülleri, play to earn teşvik ödülleri, likidite havuzuna katkı sağlayarak ödül kazanabilir oyun için turnuvalara erişim için kullanabilirler.

Splinterland yeni nesil koleksiyon kart oyunudur. Blok zincir tekonolojisi oyuncuların NFT kart varlıklarını takas etmelerine satmalarına ve kiralamalarına olanak tanıyarak oyunu uzun vadeli bir yatırım haline getiriyor. Koleksiyondaki kartlar Open Sea, PeakMonsters, Monster Market gibi 3 taraf platformuyla da uyumludur.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Splinterland e üye olmak oldukça kolay üye olduktan sonra kullanıcıların otomatik olarak HIVE kripto para cüzdanı oluşuyor. Splinterlands Ethereum, Tron ve WAX ​ağlarını desteklemesi de oyuncular için büyük bir avantaj. Oyuncular çeşitli kripto para birimleri ile oyun içi krediler satın alabilir kripto ve diğer dijital varlıklardan kazabilirler.

SPS Tokeni son dönemdeki NFT play earn trendi sebebiyle artışa geçebilir. Axie infinity oyunu kadar popüler olmasa da büyük borsalarda listelendikten sonra artış potansiteli olan bir coin. Şu an sadece PancakeSwap‘ta bulunuyor.

SPS Coin Gateio borsasında 27 temmuz 2021 tarihinde listelenecek. Bu linkten gateio borsasına üye olarak SPS Coin alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓