NFTB Coin Nedir? NFTB Coin Nereden Alınır?

NFTB Coin Nedir? NFTB Coin Nereden Alınır?

NFTb hız ve satın alınabilirlik için Binance Smart Chain’de oluşturulmuş bir NFT pazar yeridir. NFTB Tokeni ise tüm ağın kullanıcılarını ödüllendirmek için tasarlanmış marketin native tokenidir. Çoklu zinciri destekleyen NFTb platformuna dünyanın her yerindeki kullanıcılar platforma katılabilir diğer platformların çok altına dijital sanat yapıp NFT ticareti yapabilirler. Her sanatçının onaylı olduğu Nftb platformu tüm dosyalar IPFS aracılığı ile saklanır BSC ağında basılır.

NFTB ve binance 29 eylül tarihinde açıkladığı ortaklıkta kullanıcıların sahip olduğu NFT’lerini platformdan yatırıp çekebilmesine olana tanıyacak. Bu entegrasyon, NFT sahiplerine, NFT’lerini hem NFTB hem de Binance NFT’de kolayca işlem yaparak yüksek değerli varlıklar için daha fazla likiditeye erişme fırsatı sunuyor. NFTB Ortaklık haberinin açıklanmasından sonra yükselişe geçen NFTB 20 ekim 2021’de 0.43 doları görerek ATH yaptı. Şu an fiyatı 0.375 dolar olan NFTB’nin binance ile anlaşmasından dolayı listelenmesi olası. Bu linkten Gateio borsasına üye olarak NFTB satın alabilirsiniz.

NFTb gelişmiş telif payları ve gelir anlaşmaları sunar. Binance Smart Chain üzerinde inşa edildiği için transferler hızlı ve ucuzdur. Kullanıcılar NFT‘lerini diğer BSC uyumlu pazarlarda NFTb’yi kullanayarak yayınlayabilir. Aynı zamanda NFTb İçerik oluşturucuları gelirlerini hayır kurumlarına bağışlamasını sağlar.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

NFTB tokeni özellikleri ise;

  • NFTB tokeni hem içerik oluşturucularını hem de koleksiyoncuları ödüllendirir.
  • Erken katılımcılar airdroplarla ödüllendirilir.
  • Kullanıcılar platformdaki görevleri yaparak NFTB kazanabilir.
  • Stake ve likidite havuz ödülleri.
  • NFTB tokeni platform transfer ücretlerinde indirim sağlar.
  • NFTB tokeni yönetişim ve platform servisleri için kullanılır.

NFTB tokeni stratejik katkıda bulunan kullanıcılar için %20,5, Ekip için %12, topluluk için %12.5, protokol ödülleri için %45 Ön Satış için ise %10 ayrılmıştır. Toplam arz ise 1 milyar adettir.

NFTB Tokeni PancakeSwap ve gateio borsasında bulunuyor. Bu linkten Gateio borsasına üye olarak NFTN Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓