Beşiktaş Coin BJK Coin Ön Satış

Beşiktaş Coin BJK Coin Ön Satış

#Beşiktaş Tokeni (#BJK) Ön Satışa Çıkıyor. Beşiktaş tokeni sahipleri Kulüp tarafından yapılan anketlere katılarak alınacak kararlarda söz sahibi olabilecek ayrıca özel alanlara erişim, Çeşitli etkinliklerle kulübün sporcularla tanışma imkanı yakalayacak. Toplam arzı 50 milyon adet olacak Beşiktaş Tokeni 26 eylül 2023 TSİ 11:00’da Paribu’da yapılacak Ön Satışta iki opsiyon ile satışa sunulacak. 1. opsiyon kilitsiz tokenler ön satış fiyatı 50TL (500 bin adet) 2. opsiyon 12 ay kilitli Ön Satış fiyatı 25TL (5.5 milyon adet) Kilitli tokenler 15 mayıs 2024 tarihinden itibaren 12 ay boyunca doğrusal olarak dağıtılacak (her ay 1/12)

Taraftar token toplam arzının %19’una karşılık gelen kısım, özel ve ön satışlarla satılacak olup kalan %81’lik kısmı toplamda 10 yıla dağılmış bir kilit mekanizması ile yaratılacaktır. Beşiktaş Token Ethereum Ağında aktif olduğunda dolaşımdaki toplam arzı 9.5 milyon adet olacaktır. Kilitsiz Beşiktaş Token’lardan en az 10, en fazla 200 adet talep edebilirsiniz. Kilitli Beşiktaş Token’lardan en az 20 adet olmak üzere herhangi bir üst limit olmadan istediğiniz miktarda talep edebilirsiniz. Bu paylaşım bilgi amaçlı olup herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Beşiktaş Coin Ön Satışı Sadece Paribu’da yapılacak ve ön satış bittikten sonra kilitli olmayan coin’ler ile Paribu borsasında işlem yapılabilecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓