DNXC Coin Nedir? DinoX Ön Satış

DNXC Coin Nedir? DinoX Ön Satış

DinoX Ethereum ve  Polygon Networks üzerine kurulmuş dijital dünyada yaşayan takas edilebilir ve biriktirilebilir dinozorların NFT koleksiyonlarıdır. DNXC bir ERC-20 tokeni olup DinoX ekosisteminin yönetişim tokeni ve para birimidir. Ödül dağıtımı ve staking için kullanılır.

Dinox ekosisteminde toplam 3 token bulunuyor. Bunlardan biri DNX olup ERC 721 / NFT dinozorları temsil eden NFT’lerdir. Kullanıcılar Dinazor NFT’lerini takas edebilir, biriktirebilir, yetiştirebilir ve eğitebilirler. Yumurta olarak başlayıp daha sonra yetişkine dönüşüyor. ek bir yumurta olarak veya pazardan güçlendirici paketlerin bir parçası olarak pazardan satın alınabilir. Axie oyununa benzer bir dinamiği olan Dinox oyunun ana fikri; Kullanıcılar blok zincirde aşayan dinazor karakterlerine sahip olabilir onları yetiştirebilir ve adaları işgal eden farklı yaratıklarla savaşabilir. Ekosistemdeki üçüncü token ise DNXI – L2 Tokeni ERC 1511 tokeni olup oyunlar içindeki itemleri temsil eder. Polygon network’ünde bulunur. Dino Ekipmanı ada güncellemeleri ve aksiyon kartları yerine geçer. Oyun önümüzdeki günlerde 8 bin yumurta ile başlayacak. Staking özelliği ile kullanıcılar yumurtalara sahip olabileceki.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Dinox kullanıcıları DNXC tokenlerini haftalık, aylık veya yıllık stake ederek ödüller kazanabilir aynı zamanda oylama ile yönetime katılabilirler. DNXC tokenini toplam arzı 160 milyon adettir. NFT Oyun Projesi olan DNXC Son 24 saatte %28 artış gösterdi. DNXC eğer bir trend yakalayabilirse AXS ve ALICE coinleri gibi bir çıkış yakalayabilir. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak DNXC Coini alabilirsiniz.

Dinox Ön Satışı Şartları

Bir Dao Maker Projesi olan Dinox Ön Satışı 26 temmuz TSİ 13:00 ile 25 temmuz TSİ 05:00 saatleri arasında Gateio Borsasında yapılacaktır.

  • Kullanıcılar Ön Satışa katılabilmek için 15 günlüğüne DAO stake etmeleri gerekiyor.
  • Ödeme USDG ile yapılacak olup DNXC tokeninin ön satış fiyatı 0.025 dolar olacak.
  • Kullanıcılar 15 gün boyunca DAOlarının kilitli kalacağını ve DAO coinin fiyatının azalıp artabileceğini hesap etmeleri gerekiyor.
  • VIP üyelik şartı bulunmuyor.
  • Toplam arzı 160 milyon olan DNXC tokeninin sadece 1 milyon adedi ön satışta dağıtılacak.

Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Dinox Ön Satışına Katılabilir veya listelendiğinde DNCX satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓