En Çok Artan NFT Tokenleri

En Çok Artan NFT Tokenleri

NFT’nin açılımı non fungible token yani benzersiz token anlamında. NFT tokenleri eşsiz eserler ve oyun itemlerini temsil ederler ve her biri eşsiz olduğu için birbirleriyle değiştirilemezler. projeleri son dönemlerde olukça popüler hale geldi. Özellikle sanat dünyası ve sosyal medya fenomenlerinin açık arttırmalarında ve oyun dünyasındaki NFT tokenleri oldukça değer kazandı. Binance’ın 24 haziranda açılışını yapacağı NFT pazarıyla beraber NFT’lere olan ilginin artmasıyla bu tokenlerin değeri daha da artabilir.

Theta(THETA)

Video paylaşım ağı olan Theta Samsungla anlaşmasından sonra ciddi değer kazandı. Theta’yı destekleyen diğer firmalar arasında SONY, Binance google gibi başka büyük firmalar da bulunuyor. THETA son bir haftada %57 Son bir yılda ise %3500 değer kazandı. THETA piyasadan ayrışarak son dönemde artışa geçti. THETA ve TFUEL top100 coin içinde son 1 haftada en çok artanlar oldu.

Enjin(ENJ) Token

Oyun dünyasının devi Enjinin tokeni olan ENJ birçok oyunun kendi tokenini oluşturabilmesi için imkan sunduğu ve geçen hafta coinbase’de listelendikten sonra ciddi artış gösteren ENJ şu an fiyatında bir artış olmasa da gerçekleştirdiği Efinity projesi ve büyüyen oyun sektörü sebebiyle uzun vadede artması tekrar artması bekleniyor.

Decentraland(MANA)

Decentraland oyun ve etkinliklerin oynanabildiği ve bunlarla etkileşimde bulunabileceiğiniz Ethereum tabanlı bir sanal dünyadır. Kullanıcılar kendi LAND denilen ortamlarını ve uygulamarını oluşturabilecekleri parselleri satın alabilir.
Mana geçtiğimiz ay GRAYSCALE‘in portföyüne eklendi. MANA geçtiğimiz 14 gün içinde %30 değer artışı gösterdi.

FLOW

En yüksek NFT market volümlerinden biri olan NBA top Shop FLOW ağında buşunuyor. Coinlistin başarılı projesi FLOW gelecekteki NFT projeleriyle fiyatını daha da yükseltebilir.

The Sandbox(SAND)

Kullanıcıların oyunlar için NFT oluşturmasını sağlayan Sandbox NFT satış hacmini son 24 saatte 639.36% arttırdı. fiyatı mart ayında 80 centi geçen SAND’in şu anki fiyatı 32 cent NFT marketinin popülerlemesiyle artan hacmi fiyata yansayacaktır.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

2 thoughts on “En Çok Artan NFT Tokenleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.