NEER Coin Nedir? NEER Coin Yorum

NEER Coin Nedir? NEER Coin Yorum

Metaverse.Network ve Bit.Country, kullanıcı tarafından oluşturulan metaverse’ler, oyunlar ve dApp’ler için bir platform olup aynı zamanda blok zinciri ekosistemidir. Platformu kullanarak topluluk sahipleri, etkileyiciler, influencerlar ve bireyler, üyeleri, hayranları, takipçileri, aileleri ve arkadaşları için kendi metaverse’lerini başlatabilir. NEER token Metaverse Network’un native tokenidir.

Kendi Metaverse’ini oluşturmak isteyen kullanıcılar sadece bir land blok ve işlem ücreti ödemek için belli bir miktarda NEER tokene ihtiyaç duyarlar. Kullanıcıların Metaverse’inde, kendilerinin ve üyelerinin gerçekten sahip olduğu 3D dünyada kendi adları, haritaları, bölünebilir arazi blokları, ekonomileri, stilleri, hikayeleri ve kendi gökyüzü olacak.

Land sahibi kullanıcılar madencilik gücüne sahiptir ve geliştiriciler tarafından oluşturulan çeşitli oyunlar ile play2earn’e katılabilirler. Bit Country; Einsvill Labs, Altonomy, CMS Holdings, AU21 Capital, Moonwhale Ventures, LD Capital, Hypersphere Ventures, SevenX Ventures, Illusionist Group firmalarından Aralık 2021’de 40 milyon dolarlık dev yatırım aldı.

NEER Tokeni Ön Satış

NEER Tokeni ilk Ön Satışı 29-30 Ağustos 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten üye olarak NEER Token ön satışına katılabilir veya listelenince satın alabilirsiniz.

  • NEER Tokeni Ön Satışı USDT ile yapılacak olup 171 bin adet dağıtılacak.
  • Hak edilen NEER Tokenlerinin %100’ü ön satışta listelenecek.
  • NEER Tokeni 30 Ağustos 2022 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓