MOTG Coin Nedir? MOTG Coin Yorum

MOTG Coin Nedir? MOTG Coin Yorum

Meta Octagon, kullanıcıların NFT’ler biçiminde korunan kendi avatarlarını, öğelerini ve içeriklerini oluşturabildikleri bir metaverse platformudur. MOTG Tokeni ise ekosistemin native tokenidir.

Octagon Kore menşeili proje, EDM severlerin metaverse formatında katılabilecekleri bir imkan sunar. MetaOctagon’un CEO’su James Wong’un Ön satış sektöründe 20 yıllık tecrübesi bulunuyor.

MOTG Tokeni ile kullanıcılar kendi avatarlarını yaratabilir, kendi avatarlarının fotoğrafını ve videosunu çekebilir online ve offline festivallere katılabilirler. MOTH Tokeninin 3 milyar adettir. Temmuz 2021’den bu yana 9851 cüzdan ile toplam 13,989 adet işlem gerçekleştirmiştir. Toplam arzının %97’si top 10 cüzdanda bulunurken MOTH Tokeninin kontratında mint fonksiyonu, trade’i durdurma ve kara liste opsiyonları bulunuyor ve bu token için riskli.

Ayrıca MOTG Token sahipleri platformla ilgili kararlarda rol alabilir. Kullanıcılar uygulamalar veya memler oluşturup bunları NFT’lere dönüştürebilir ve NFT pazarında satışa koyabilir.

MOTG Tokeni 21-22 Kasım 2022 TSİ 03:00 tarihleri arasında Gateio Borsasına ilk olmayan ön satıştan sonra 22 Kasım 2022 TSİ 06:00’da Gateio Borsasında listelenecek.

MOTG Tokeni şu an MEXC Borsasında bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasından MOTG Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓