Metastrike MTS Coin Nedir? MTS Coin Ön Satış

Metastrike MTS Coin Nedir? MTS Coin Ön Satış

Metastrike, bir atış oyununun birçok temel özelliğini içeren ve VR özelliği bulunan ve kaliteli grafiklere sahip blok zincir PlaytoEarn oyunudur. Metastrike’da oyuncuların silahları, teçhizatı itemleri istedikleri gibi şekillendirip renklerini belirlemesine ve yükseltmesine izin verilir. MTS Token oyun için token olup itemleri yükseltmekte ve ödül için ödüller için kullanılır.

Metastrike Oyun Özellikleri

  • Oyuncuların karakterlerini donatıp görevleri tamamlayarak seviyelerini yükselteceği NFT silah koleksiyonu bulunan Metaverse playtoearn atış oyunudur.
  • Oyuncular silah koleksiyonu, savaşmak için harita oluşturabilir, ve diğer oyunculardan NFT çalabilir.
  • Çok oyunculu FPS oyunları silahlar, karakterler, mermiler, zırhlar ve oyun modları gibi birçok özelliği içerir. Oyunda Zombie Modu, Takım Modu ve Deathmatch Modları bulunur.

Lonca oyuncuları ev oluşturmak için araziyi ve kendi karargahlarını kullanır. Evlerin içerisinde yüksek kaliteli kendi oyunlarını oluşturabilir ve diğer oyuncular ziyaret ettiğinde gelir elde edebilirler.

Metastrike Metaverse’inde dual token modeli bulunuyor. MTS Tokenini oyuncular stake ederek haftalık ödül kazanabilir, oyun içi aktivitelere katılabilir, NFT Droplarında, görevlerde, büyük turnuvalarda ve platform yönetişimine katılmak için kullanabilirler. MTT Tokeni ise oyunun ödül tokeni olup yeni haritaları açmak, oyun modlarına, özel etkinliklere katılım ve katılım malzeme satın alımı için kullanırlar.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

Metastrike, ExNetwork Capital, GD10 Ventures, X21 Digital, Shima Capital, Master Ventures, Gains Associates, Maven Capital, Master Ventures, Enjinstarter, Seedify Fund, Good Games Guild firmaları tarafından 3.3 milyon dolarlık ön yatırım alırken, Seedify‘da 0.05 dolardaın 250 bin dolarlık, RoseonPad‘de 0.05 dolardan 50 bin dolarlık ön satışı gerçekleşti. Seefiy ve RoseanPad’daki ön satışlar 20% TGE, kalanı da 4 ayda dağıtılacakken 3.3 milyon dolarlık ön yatırım %20 TGE kalanı ise 24 ay boyunca dağıtılacak.

MTS Token Gateio Ön Satışı

MTS Token ön satışı 25-26 Ocak 2022 TSİ 09:00’da Gateio Borsasında yapılacaktır. MTS Token ön satıştan sonra 26 Ocak 2022 TSİ 13:00‘da listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön satışa katılabilir veya listelenince MTS alabilirsiniz

  • Toplam arzı 565 milyon adet olan MTS Tokeninden ön satışta 1.4 milyon adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup ön satış fiyatı 0.05 dolardır.
  • Ön Satışta hak edilen tokenlerin hepsi ön satış bitiminde dağıtılacak.
  • MTS Tokeni 26 Ocak 2022 TSİ 13:00‘da listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓