BONE Coin Nedir? BONE Coin Yorum

BONE Coin Nedir? BONE Coin Yorum

BONE Shiba inu platformunun merkeziyetsiz borsası olan ShibaSwap’ın yönetişim tokenidir. Daha çok BONE Tokeni sahibi olan kullanıcılar platform ile ilgili kararlarda daha çok etki gösterirler.

ShibaSwap, kullanıcılara ileri seviyede ve yenilikçi pasif gelir ödül sistemimiz aracılığıyla DIG (likidite sağlama), BURY (hisse) ve SWAP tokenlerini WOOF Getirileri kazanma imkanı sunar. Ayrıca platform, ShibArmy’nin kripto dünyasında gezinmeyi kolay ve sezgisel hale getirmek için yaklaşmakta olan NFT’lere ve portföy izleyiciler gibi ek araçlara erişmesine imkan sağlar.

Son 1 haftada %190 oranında artış gösteren BONE Tokeni fiyatını 2.14 dolara kadar yükseltti. 7 temmuz 2021’de 15.50 dolar ile ATH Seviyesini gören BONE Tokeni artışa rağmen ATH Seviyesinden %86 aşağıda.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak BONE Tokeni satın alabilirsiniz.

SHIBA gibi BONE Tokeni de Ethereum Ağında bulunuyor 51,064 adet cüzdan ile 2,876,078 adet işlem gerçekleştirmiş BONE tokeni zincir üstünde oldukça aktif kullanılıyor. Toplam arzı 250 milyon adet olan BONE Tokeninin %60’ı top 10 cüzdanda bulunuyor.

BONE Tokeni Nereden Alınır?

BONE Tokeni şu an ShibaSwap ve MEXC Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak BONE Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓