LUNCH Coin Nedir? LUNCH Coin Yorum

LUNCH Coin Nedir? LUNCH Coin Yorum

LunchDAO, “Buffett’s Lunch” için teklif veren ve Warren Buffett gibi geleneksel finansal güçleri kripto endüstrisine girmeye teşvik eden özerk bir organizasyondur. Platform geleneksel yatırımcılar için küresel yüksek kapitalistlerle rekabet etmek için DAO yönetişim tokenlerini yayınlayarak belirli miktarda fon toplayacağız. LUNCH Token iste ekosistemin native tokeni ve fon toplama aracıdır.

Warren Buffett ile açık artırmalı uygulama, LunchDAO’nun nihai hedefi değil, sadece ilk adımdır. Herkesin katılabileceği açık artırma sürecinde, üyelerin fikir birliği perçinlenecek, böylece Lunch tokenleri büyümeye ve katma değerli olmayı sürdürecek. Yakın gelecekte kullanıcılar Warren Buffet, George Soros gibi yatırımcılarla iletişim kurmak için oy kullanabilecek.

Bunu Aramış Olabilirsiniz >>>> LUNC (Luna Classic) Yükselişe Geçti

LunchDAO’nun nihai amacı ise dünyanın en büyük geleneksel yatırımcılarıyla iletişim halinde olan ve iş birliği yapan merkeziyetsiz bir DAO topluğu olmak.

LUNCH Token Mayıs 2022’de piyasaya giriş yaptıktan sonra belli bir süre aynı fiyatta gezdikten sonra haziran ayında yükselişe geçti ve son 1 haftada %32 arttı son 24 saatte ise %11 düşüş gösterdi. Şu an fiyatı 0.00299 dolar ve 10 hazirandaki ATH seviyesinden %73 aşağıda.

Ethereum üzerinde oluşturulmuş LUNCH Tokeninin toplam arzı 850 milyon adet olup bu arzın %45’i ilk 10 cüzdanda bulunuyor. Ethereum Ağında ise toplam 1,962 cüzdan ile 11393 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Twitter’da ise 24 binden fazla takipçisi bulunuyor.

LUNCH Tokeni Nereden Alınır?

LUNCH Tokeni 15 gündür piyasada olmasına rağmen Uniswap, MEXC ve Gateio Borsalarında listelendi.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak LUNCH Tokeni satın alabilirsiniz.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓