LUNA 2 Coin Listelendi Yeni LUNA Coin Nereden Alınır?

LUNA 2 Coin Listelendi Yeni LUNA Coin Nereden Alınır?

Yılan hikayesine dönen Terra’nın yeni ağı 28 mayıs 2022 TSİ 09:00 itibariyle oluşturuldu. Yeni ağ oluşurken saldırıdan önce ve saldırıdan sonra elinde LUNA ve UST bulunduranlara yeni LUNA tokeni dağıtıldı fakat bu dağıtım henüz Terra’nın ağında gerçekleşti borsalara yansımadı neredeyse tüm borsalar destekleyeceğini açıklamıştı.

Eski LUNA tokeni yeni adıyla LUNC birkaç gün önce Binance hariç birçok borsada listelendi LUNC tokeni son 24 saatte %24 yükseldi. LUNA tokeni ise listelenme anında 18 dolara kadar çıktıktan sonra %70 düşüş göstererek 5.56 dolara geriledi. Bu düşüşün en önemli sebebi mağdur kişiler tokenlerini aldıktan hemen sonra sattı. LUNA Tokenlerinin %70’i 2 yıl boyunca kilitli kalacak.

Yeni LUNA Tokeni borsalarda kullanıcılara dağıtılacak dağıtımdan sonra yeni LUNA tokeninde düşüş devam edebilir çünkü birçok insan LUNA Tokeni sahibi olmuş olacak. LUNA Tokeninin toplam arzı 1 milyar adet olup dolaşımdaki arzı şu an 210 milyon adettir. Yeni LUNA Tokeni şu an KuCoin, Bybit, Kraken, OKX ve Gateio Borsalarında bulunuyor
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak yeni LUNA Tokeni alabilirsiniz.

Binance yeni LUNA Tokeninin 31 Mayıs 2022 TSİ 09:00’da listeleyeceğini açıkladı.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓