KONO Coin Nedir? KOCO Coin Yorum

KONO Coin Nedir? KOCO Coin Yorum

Konomi Network, zincirler arası kripto varlıkları için kusursuz bir varlık yönetimi platformudur. Konomi’nin amacı Substrate’ı geliştirme çerçevesi olarak kullanan ağ, Polkadot ekosisteminde daha fazla varlığı desteklemeyi hedefliyor. KONO Tokeni ekosistemin native tokenidir. Platformda likidite sağlamak ve yönetişim için kullanılır.

Kullanıcılar Konomi aracılığıyla, kripto tutabilir, pozisyonlarını yönetebilir, kripto para ticareti yapabilir ve merkeziyetsiz para piyasası ürünleri aracılığıyla gelir elde edebilirler. Konomi ağında 4 nisanda Staking kampanya’sı ve KuCoin’deki etkinlikleriyle yükselişe geçti ve 7 Nisan 2022’de %55 yükseldi.

Firma öncelikli olarak, Ethereum ve Polkadot topluluklarındaki en iyi DeFi projeleriyle stratejik işbirliğini güvence altına almaktır. KONO Tokeni Polkastarter’da 2021’in Mart ayında 0.4’dan 200 bin dolarlık ön satış gerçekleştirmişti. Şu anki fiyatı ön satış fiyatının altında bulunuyor.

Mart 2021’de Ethereum ağı üzerinde piyasaya sürülen KONO Tokeni 4 dolar civarından giriş yapmış ve o günden itibaren sürekli düşerek 1 doların altını görmüştü. Şu an 0.2 dolar olan KONO Tokeni ATH Seviyesinden %97 aşağıda bulunuyor. 100 milyonluk toplam arzının tamamın dolaşımda olan KONO Tokeninin 76.7%’sı top 10 cüzdan da bulunuyor. Ethereum Ağında toplam 6,472 cüzdanı bulunan KONO Tokenindeki son 24 saatteki aktif çüzdan sayısı ise 81. ağdaki gerçekleşmiş işlem sayısı ise kurulduğundan beri 60,073 adet.

KONO Tokeni Son 1 haftada %159 oranında artış göstererek Polkadot ekosisteminde en çok artan token oldu. KONO şu an Gateio, KuCoin, MEXC ve OKX Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak hem ödül hem de KONO gibi 1400’e yakın tokeni satın alabilirsiniz.

Konomi Network partnerleri arasında; Amplifi, Blocksync, CMS, Crypto J, Double Peak, LD Capital, DFG, Dream Fund, BTX Capital, Coin98 Ventures, FBG Capital, Moonwhale, Titans Ventures, AU21 Capital, Genesis Block, Altonomy, Zonff Partners, 4 Seasons gibi firmalar bulunuyor. 2021’in mart ayında 5 milyon dolarlık ön yatırım almıştı.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓