KOK Coin Nedir? KOK Coin Nereden Alınır?

KOK Coin Nedir? KOK Coin Nereden Alınır?

KOK, içerik oluşturucuların makul ücretler aldığı ve tüketicilerin farklı içeriklerden yararlanabileceği, açık ve şeffaf bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan merkeziyetsiz bir dijital içerik platformudur. Topluluğun amacı; ölçeklenebilirlik ve bütünlüğe odaklanan en optimize pazara açılma iş modeliyle sonuçlanmak sebebiyle farklı teknolojilerden yararlanmaktır. KOK Tokeni platformun native tokeni olup işlem ücretlerinin ödenmesi ve daha birçok özellik için kullanılır.

KOK token sahipleri, merkeziyetsiz kendini yöneten özerk bir organizasyon olup, İçerikleri derecelendirme, telif yüzdesini belirleme, komisyon oranı, fon toplama, türev oluşturma, ağ kaynaklarını tahsis etme, GameFi ve Metaverse’e doğru evrilmeyi sağlar.

KOK NFT’lerinin telif hakkı eser sahibi tarafından yayınlanabilir. Resimlerin yanı sıra videolar veya diğer öğeler NFT’leştirilebilir. NFT’ler özellikle konser biletleri gibi çevrimdışında kullanılabilir.

KOK Tokenin Yatırımcıları arasında Chain Capital, Waterdrip Capital, Kirin Fund bulunurken, Medya alanında NK Contents, Batontouch, Comica, Buckect Studio, Riak, TOWB Studio, Super Acid, Arum Games gibi firmalar yer alıyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

KOK Token Nereden Alınır?

KOK 2020 Şubat ayında piyasaya giriş yapmış olup 5 milyarlık toplam arzının sadece 107 milyon adedi dolaşımdadır. KOK 12 Aralık 2021’de 6.67 dolar ile ATH Seviyesine ulaşmış olup şu an bu seviyeden %8 aşağıda bulunuyor. Gateio’da ilk olmayan bir ön satışı gerçekşekecek olan KOK Tokeni 5.8 dolardan  13,793 KOK adet dağıtılacak. şu an KuCoin, Bitglobal, Bittrex borsalarında bulunuyor. KOK Gateio Ön Satışı 25-26 Şubat 2022 TSİ 09:00 tarihleri arasında yapılacak olup 26 Şubat 2022 TSİ 12:00’da listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak KOK Token alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓