Single Coin Nedir? Single Coin Ön Satış

Single Coin Nedir? Single Coin Ön Satış

Single Finance, tüm DeFi yatırımlar için genel piyasa ile korelasyonları minimuma indiren gelişmiş sezgisel bir platformdur. Özel stratejisi, yalancı pazardan bağımsız bir strateji olan sermaye koruması ve getiri hesaplaması dahil olma üzere, dolar cinsinden enjekte edilen ana paradan hesaplanır. SINGLE Token platformun native tokeni olup sahiplerinin işlem ücretlerinden indirim kazanmasını sağlar.

Platformda bulunan  LP Time Machine, LP ödülleri, DEX ödül jetonları ve fiyat etkisinden kaynaklanan değer değişikliği dahil olmak üzere geriye dönük simüle edilmiş net gelirin tam dökümünü gösterir. SINGLE Tokeni ile kullanıcılar mining yaparak ödül kazanabilir, platformdaki yüksek getiri düşük risk tek stratejisine erişim, düşük işlem ücretleri ve özel NFT’lere erken erişim imkanı elde eder.

Cronos ve Avalanche blok zincirleri üzerinde çalışan Single Finance, ek blok zincirler üzerinden getiri elde edebilmek amacıyla tasarlanmıştır. Single Finance kullanıcıların sadece pozisyonlar açması değil, ayrıca sürekli değişen piyasa durumlarını da izler ve botlar aracılığıyla önceden hazırlanmış stratejileri uygular. Açık kodlu olan uygulamayı tüm geliştiriciler katkıda bulunabilir, Tokenleri ellerinde bulundurarak yönetime katılabilirler.

Toplam arzı 1 milyar adet olan SINGLE Tokeninin %1’luk performans ücretlerinin %10’u SINGLE Tokeni stake eden kullanıcılara dağıtılır. tüm arzın dolaşıma katılması her 6 ayda bir gerçekleşecek halving ile 36 ay sürecek. Single Finance Partnerleri arasında; Double Peak, SKY Vision Capital, Trinity Capital, Genblock Capital, Trinity Venture Capital, Contango Digital Asset, ACM Ventures gibi firmalar bulunuyor.

SINGLE Token Ön Satış

SINGLE Token Ön Satışı 19-20 Ocak 2022 TSİ 10:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak. Ön Satıştan sonra SINGLE Tokeni 20 Ocak 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SINGLE Token Ön Satışına katılabilir veya listelendikten sonra satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan SINGLE Tokeninin sadece 150 bin adedi dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup SINGLE Token ön satış fiyatı 0.05 dolardır.
  • VIP veya üzeri üyelik şartı bulunuyor. VIP 1 üye olabilmek için 0.05 BTC toplam bakiye veya son 14 günde ortalama 100 GT Token bulundurmak gerekli.
  • SINGLE Tokeni 20 Ocak 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓