JAM Coin Nedir? JAM Coin Yorum

JAM Coin Nedir? JAM Coin Yorum

Geojam, Mariah Carey, Machine Gun Kelly ve Nyjah Huston gibi üst düzey ünlüler ile hayran kitlesinin etkileşimi sağlayan bir sosyal etkileşim platformudur. Ekosistemin native tokeni ise JAM’dir. Kullanıcılar Engage to Earn (Katıl Kazan) modeli ile gelir elde edebilirler.

JAM, hayranlarına deneyimler ve fırsatlar sunarak içerik oluşturucuları sosyal erişimleri için ödüllendirecek ve içerik oluşturucu ekonomisinin gerçek değerini geri kazandıracak.

ABD menşeili proje, Galaxy Venture Capital, Various Investors, EXPERT DOJO, Angel Investors firmalarından Aralık 2021’de toplam 2.5M dolar değerinde ön yatırım aldı. JAM Tokeni ise 2022’de piyasaya giriş yaptı. 31 Mart 2022’de 0.047 dolar ile ATH Seviyesine ulaşan JAM Tokeni şu an bu seviyenin %93 altında.

Ethereum Ağında bulunan JAM Tokenini toplam arzı 8 milyar olup bunun sadece %9’u dolaşımda. Bu oldukça az bir miktar o yüzden bu tokeni uzun vadeli tutmak oldukça riskli. Ethereum Ağında 3517 adet cüzdan ile 22,911 işlem gerçekleştirilmiş durumda. Toplam arzın %90’ı da top 10 cüzdan da bulunuyor.

JAM Tokeni Nereden Alınır?

JAM Coini KuCoin, Gemini, BinanceUS ve Uniswap gibi önemli borsalarda bulunuyor. JAM tokeni 2 Şubat 2023 TSİ 16:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak JAM Tokeni ve 1500’den fazla altcoini satın alabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓