DogeChain DC Coin Nedir? DC Coin Yorum

DogeChain DC Coin Nedir? DC Coin Yorum

Dogechain, Dogecoin sahiplerine blok zinciri teknolojisindeki güncel gelişmelere erişim sağlayan akıllı bir sözleşme zinciri işlevi görür. Aynı zamanda platform, kullanıcılara orijinal Dogecoin’i (PoW) EVM uyumlu platformuna köprüleme ve zincirde gaz olarak sarılmış DOGE kullanma olanağı sunar. DC Coin ise platformun native tokenidir.

DC Tokeni 23 Ekimde %100’den fazla artış gösterdi. 29 Ağustostaki ATH Seviyesinden %75 aşağıda olup şu an fiyatı 0.0012 dolar. DC Tokeninin yükselişinin sebebi Tesla hediye etme duyurusu. Twitter’daki bu duyuru yüzünden bir hype oluşmuş durumda. DC Tokeninin toplam arzının %60’ı top 10 adreste bulunurken aynı zamanda kontratında mint yani token basım fonksiyonu bulunmakta bu yüzden dikkatli olmakta yarar var.

Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak DC Tokeni satın alabilirsiniz.

Platform, kullanıcılar orijinal meme token akıllı sözleşme özelliğiyle doğrudan geliştirir ve kullanıcıların NFT’lere, blok zinciri oyunlarına ve çok daha fazlasına ek olarak DeFi ürünlerine erişmesine imkan tanır. Buna ek olarak, EVM uyumluluğu, geliştiricilerin, Ethereum eco’dan zaten kanıtlanmış dApp’lerden kolayca kod taşımasına imkan tanır. Bu kolaylaştırıcı özellik sayesinde, zincirin ekosunun ilk günden itibaren faydalı uygulamalarla doldurulmasını sağlar.

Sadece 2 gün önce 25 Ağustos 2022’de piyasaya giriş yapmış DC tokeni son 24 saatte %20 artış gösterdi. Piyasaya 2 gün önce giriş yapmasına rağmen Uniswap, MEXC ve KuCoin gibi borsalarda listelenmiş olan DC Tokeninin Twitter’da 37500 takipçisi bulunuyor.

DC Tokeni Ethereum ağında ve DogeChain’de bulunuyor. Ethereum Ağında 2728 cüzdan ile şu ana kadar toplam 16799 adet işlem gerçekleştirmiş bulunuyor. DogeChain’de ise 10253 adet cüzdanda 96235 adet işlem gerçekleştirmiş. Ethereum Ağında arzın %45’i top 10 cüzdanda bulunurken, DogeChain ağında %96’sı ise top 10 cüzdanda bulunuyor ve bu oldukça riskli. Henüz yeni bir token olduğu için şu an yüklü alım yapmak için oldukça riskli.

DC Token Nereden Alınır?

DC Tokeni şu an MEXC Borsasında ve KuCoin’de bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak DC Tokeni satın alabilirsiniz.

DC Tokeni 28 Ağustos 2022 TSİ 14:00’da Gateio Borsasında da listelenecek.


 Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓