FLR Coin Nedir? FLR Coin Yorum

FLR Coin Nedir? FLR Coin Yorum

Flare, State Connector ve Flare Time Series Oracle (FTSO) iki temel protokole sahip katman 1 blok zinciridir. Bu Blok zincirler geliştiricilerin merkeziyetsiz, birlikte çalışabilirlik uygulamalarından oluşan bir ekosistem oluşturmasına olanak tanır. FLR Tokeni ise ağın native tokenidir.

FLR Tokeni 10 ocakta piyasaya giriş yaptı ve 28 Ocak 2023’te %16 yükseliş gösterdi. 0.15 dolar ile piyasaya giriş yapmış olan FLR Tokeni şu an bu seviyeden %70 aşağıda.

FLR Coin Gateio Borsasında bulunuyor bu linkten Gateio Borsasına üye olarak satın alabilirsiniz.

Flare ile XRP’nin akıllı kontratlarda kullanılması sağlanır. XRP ile Ethereum arasındaki bir köprü diyebiliriz. FLR Tokeni Binance da dahil birçok borsada 12 Aralık 2020’de XRP bakiyesi olan kullanıcılara dağıtılacak. FLR Tokenleri 10 Ocak 2023 TSİ 02:59’da kullanıcılara dağıtılacak ve 1 XRP için toplamda 1.0073 adet FLR token dağıtılacak olup 36 ay sonunda tamamlanacak. FLR Tokeni;

  • Zincir üstü bir oracle’a veri sağlamak için
  • Merkeziyetsiz uygulamalarda (DApp’ler) teminat olarak
  • Protokol yönetişimine katılmak için kullanabilir

FXRP tokeni ise XRP tokenın Flare Network’teki güvene dayalı olmayan bir temsilidir. XRP bulunduranlar tarafından akıllı kontratlar aracılığıyla yaratılabilir ve çekilebilir. XRP ve FXRP 1’e 1 bir değerdedir. Flare’in desteklemediği akıllı kontratlarda ise FXRP devreye girer.

FLR Tokeni Airdrop’dan sonra muhtemelen tüm borsalarda listelenecek. FLR Tokeninin fiyatı henüz belli değil listelemeden sonra bir fiyat çıkarılabilir fakat ilk listelemelerde fiyatların genelde aşırı arttığını sonrasında giderek düştüğünü gözlemliyoruz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓