Fire Coin Nedir? Fire Coin Yorum

Fire Coin Nedir? Fire Coin Yorum

Fire Protocol, Eco Chain üzerinde oluşturulmuş gelecek nesil bir DeFi protokülüdür. FIRE Token ise platformun yönetişim tokenidir.

FIRE Tokenin kullanım alanları arasında gelecek projeler ve kararlar ile ilgili oylama, teşvik mekanizmalarını güçlendirmek, topluluk önerilerini desteklemek için kullanılır. Fireswap Protokolü, zincirler arası çözümler aracılığıyla Huobi Zinciri dışı varlıkların dahil edilmesine yardımcı olan Huobi Eco Chain’in ilk altyapısıdır.

FireSwap, yalnızca Huobi Ekosisteminde tek duraklı bir finansal çözüm sağlayarak merkezi ve merkeziyetsiz finans arasındaki boşluğu kapatmayı sağlar: UniSwap ve Compound’un bir protokol kombinasyonu olarak düşünebiliriz.

2021’in Ocak ayında piyasaya giriş yapan FIRE Tokeni 7 haziran 2022’de %208 artış göstererek 0.0307 dolara kadar yükseldi. Yükselişe rağmen 19 mart 2021 ATH seviyesi olan 3.25 dolar seviyesinden %99 aşağıda bulunuyor.

FIRE Tokeninin Ethereum ağındaki aktivitesine baktığımızda 1480 cüzdan ile 23004 işlem gerçekleştiğini görüyoruz. Bu sayılar oldukça düşük ve ekosistemin aktif olmadığını söyleyebiliriz. Fire Protocol’ünün twitter adresi ise yaklaşık 6 aydır aktif değil. 7 hazirandaki artışın sebebi 19 mayıs 2022’de FIRE Tokeninin çok ciddi oranda düşmesiydi.

FIRE Token Nereden Alınır?

FIRE Tokeninin toplam arzı 100 milyon adet olup, yaklaşık %85’i top 10 cüzdanda bulunuyor. FIRE Tokeni Huobi Borsasına ait Eco Chain’in bir ürünü ve en çok arzıa sahip borsa ise Gateio’da bulunuyor.
FIRE Token şu an sadece Hotbit ve Gateio Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak FIRE Token satın alabilirsiniz.


Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓