Düşüşten Sonra En İyi Dönüş Yapması Muhtemel Altcoinler

Düşüşten Sonra En İyi Dönüş Yapması Muhtemel Altcoinler

Amerikan Borsasındaki düşüş ve Stabil Coinlerdeki korku ile beraber Bitcoin 12 Mayıs tarihinde 26600 doları görerek 2020’den bu yana ilk defa 28 bin doların altına düştü. Bu düşüş Dow Teorisine göre 2020’deki ekim ayında başlayan trendin sona erdiğini gösteriyor. Genelde en çok düşüş gösteren coinlerin En iyi dönüş yapanlar olmasını bekleyebiliriz fakat bu yükselişler için Bitcoin’in yükselmesi şart.

Düşüşten sonra şu ana kadar en iyi APE Coin dönüş yaptı. APE Coin 5 dolar seviyelerine kadar düştükten sonra 7 doların üzerine çıkarak %30 artış gösterdi. APE Coin’in yükselişi Bitcoin’in yükselişinin devam etmesi halinde devam edebilir. APE Coin’in bu yükselişinin sebebi APE’in 20 dolar seviyelerinden başlayan büyük düşüşü.

AVAX son 1 haftada %56 oranında düştü bu düşüşün sebeplerinden biri Terra Vakfının UST’di sabitlemek için elindeki AVAX’ı satmasıydı. AVAX gün içerisinde 23 dolara kadar geriledi fakat sonrasında tekrar 30 doların üstüne çıktı. Düşüşlerde AVAX Tokeni alınabilir fakat hala riskli oldugunu söylemekte fayda var.

Tron ağının native tokeni TRX düşüş boyunca BTC karşısında artıda kaldı ve değer kaybetmedi yavaş yavaş düşüşe geçen TRX 0.058 dolar desteğine yaklaştığında alınabilir.

Eski adı Safemoon olan SFM Tokeni ise son 24 saatte %72 artış göstererek dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca DAO tokeni PEOPLE %35, RACA %19, GT Token ise %11 artış gösterdi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓