DAO Coin Neden Yükseliyor DAO Coin Yorum

DAO Coin Neden Yükseliyor DAO Coin Yorum

DAO Maker Ön Satış platform tokeni DAO uzun düşüşün ardından tekrar yükselişe geçti. DAO Son 1 haftada %27 son 24 saatte ise %9 civarı artış gösterdi.

DAO Tokeni 2021’in nisan ayında 8.71 dolar ile ATH yapmış ve şu an bu seviyeden %60 aşağıda bulunuyor. Ayrıca DAO Tokeni Aralık 2021’de 6.4 doları gördükten sonra 2 doları altına inmişti. Mart 2022’de yükselişe geçen DAO Tokeni grafikte görüldüğü gibi yükselen takoz trendini kırmış durumda.

DAO için önemli dirençler ise Fibonacci düzeltmesine göre 3.65, 4.18 ve 4.71 dolar. DAO geçtiğimiz kasım- aralık ayları arasında %150’lik bir ralli gerçekleştirmişti. Şu anki DAO’nun artışı da buna benzer görünüyor. DAO Mart ayından beri ise yaklaşık %70 arttı.

DAO Tokeni DAO Maker platformundaki ön satışlara katılmak için gerekli. Kullanıcıların DAO Maker’daki ön satışlara katılabilmek için DAO Tokeni stake etmeleri gerekiyor. DAO’nun dolaşımdaki arzının %67.7’si ise 572 günlüğüne kilitli olması da satış baskısını azaltıyor. Min 2000 DAO stake eden kullanıcılar ön satışa katılım hakkı kazandığı gibi DAO’dan %22 faiz alıyorlar. TIER sistemine göre bu faiz yıllık %28’e kadar çıkabiliyor. Minimum stake süresi ise 15 gün.

DAO Maker’in bu mekanizmaları sayesinde DAO Tokeni yükselişe geçti ayrıca STEP App projesi de Dao Maker’de ön satışının yapılması DAO Maker’ı tekrar popüler hale getirdi. DAO Market Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak DAO Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓