CTC Coin Nedir? CTC Coin Nereden Alınır?

CTC Coin Nedir? CTC Coin Nereden Alınır?

CreditCoin Network, sınırsız bir kredi yatırım ağı olup, fintech ve mikro finans kredi sağlayıcılarına-sermayeye daha fazla erişim imkanı sunan bir kredi verme altyapısı oluşturan halka açık bir blok zinciridir. CTC Token ile borçlular işlemlerini güvence altına alırlar.

CreditCoin’in misyonu, blok zincir varlıklarını basit bir şekilde bir birine bağlayarak zincirler arası borç verme piyasası oluşturarak kripto para birimlerini sağlamlaştırmaktır. Dünyada milyonlarca kişi geleneksel sistemlerden kredi alamamaktadır. Güvenilir bir kredi sistemine ulaşımı olmayan kişiler bir kredi geçmişi oluşturamayacakları için hiçbir zaman kredi alamazlar bu nedenle gelişmekte olan dünyada yoksulluk kısır döngüsü devam etmektedir. Merkeziyetsiz bir şekilde borç alan ve borç veren kişileri bir araya getirerek bu sorun ortadan kaldırılabilir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

Credit Coin Nasıl Çalışır?

  • Bağış yapmak isteyen kişi blok zincire CTC coin ile birlikte faizli ve teminatlı bir teklif emri kaydeder.
  • Yatırım ve bağış toplama teklifleri eşleşir ve platform tarafından risk değerlendirmesi yapılır.
  • Sistem yatırım ve teminat takasını onaylayarak dağıtımı onaylar.
  • Son aşama toplamada bağış toplama aracı geri ödemek için hazır olduğunda ödeme tutarını kredinin alacaklısına verir.

Creditcoin ile kripto yatırımcıları, Fintech borç vereni veya borçlularına blok zincir teknolojisi ile kaynakları kullanma imkanı sağlar. Geleneksel finansta kredi verip alma oldukça yavaş ve verimsizdir. CreditCoin bu verimsizliği merkeziyetsiz finans ile çözüyor.

Piyasaya 2020 şubat ayında giriş yapan CTC, 14 Mart 2021’de 8.67 dolar ile ATH seviyesini gördü şu an bu fiyattan %86 aşağıda bulunuyor ve fiyatı 1.14 dolar. ERC-20 Tokeni olan CTC Tokeninin top 10 adresinde arzın %18.16’sı bulunuyor ve bu çoğu tokene kıyasla oldukça iyi bir oran.

CTC Token Nereden Alınır?

CTC Nispeten eski bir token olduğu için birçok önemli borsada bulunuyor. Bithump, Poloniex, KuCoin, Bittrex, MEXC Borslarında bulunan CTC Gateio Borsasında 28 Ocak 2022 TSİ 07:00’da listeleniyor. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak CTC Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓