Saber(SBR) Coin Nedir? SBR Coin Nereden Alınır?

Saber(SBR) Coin Nedir? SBR Coin Nereden Alınır?

Sabre, Solana üzerinde bulunan, stabil coin ve wrapped için oluşturulmuş önde gelen zincirler arası varlık borsasıdır. Sabre likidite sağlayıcıları için yüksek sermaye verimliliği korurken büyük hacimlerde düşük kayıplı ticaret sağlar. Basit olarak Saber Değeri 1 Amerika Dolarına sabitlenmiş veya Bitcoin fiyatına sabitlenmiş stabil coinler için likidite sağlar.

İlginizi Çekebilir Smart Marketing Token(SMT) Ön Satış

SBR Token Solana’nın çıkışıyla tekrar yükselişe geçti ve son 24 saatte %46.4 oranında artış göstererek fiyatı 0.22 dolara ulaştı. SBR Tokeninin ATH seviyesi 10 eylül 2021’de 0.96 ve şu an bu seviyeden %76 aşağıda bulunuyor. SBR Tokeni SOL coinin fiyatına bağlı olduğu için Solana’nın yükselişi devam ederse yeni bir ATH geleblir. SBR Gateio Borsasında bulunuyor Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SBR Satın alabilirsiniz.

Likidite sağlayıcıları Sabre üzerinde likidite teşviklerinden ve başka birçok ödülden faydalanır. Sabre’nin otomatik piyasa yapıcısı kalıcı kayıpları ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca Solana‘nın yapı taşı olan Sabre Solana tabanlı herhangi bir protokole veya uygulamaya kolayca entegre edilebilir. Sober kullanıcıların Stabil coinlerden minimumm risk ile pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Sober Borsasının native tokeni olan SBR Tokeni Son bir haftada %239 Son 1 ayda ise %1754 oranında artış göstererek fiyatını 0.87 dolarak kadar yükseltti. SBR Solana’nın fiyatının yükselmesiyle daha da ivmelendi. Solana yatırımcılarının dikkate alması gereken bir stabil coin projesi olan Sober’in market değeri 151 milyon dolar ile 328. sırada. SBR Gateio Borsasında listelendi Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak SBR Satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓