Connext NEXT Coin Nedir? NEXT Coin Yorum

Connext NEXT Coin Nedir? NEXT Coin Yorum

Connext zincirler geliştiriclerin zincirler arası token transferi ve çeşitli uygulamalar oluşturmalarına yarayan bir protokoldür. NEXT Tokeni ise platformun native tokenidir.

Connext Network Connext ağını kullanan kişilere NEXT tokeni Airdrop’u yapacağını duyurdu. Snapshot’un 1 ağustos 2023 olduğunu belirttiler: Eğer hak kazandıysanız Airdrop’u bu linkten claim edebilirsiniz

NEXT Tokeni toplam arzı 1 milyon adet olup airdrop’ta yaklaşık %10’u dağıtılacak.

Connext, bağımsız organizasyonların birçok üyesi olan yapımcılar, araştırmacılar ve web3 meraklılarının açık, gelişen bir ekosistemi olarak tanımlanabilir. Bu topluluk, kamu malı ve açık standartlar aracılığıyla çapraz zincir deneyimlerini yeniden tanımlama amacıyla birlikte çalışıyor.

Connext, sadece bir köprü değil; yapımcıların çığır açan uygulamalar ve deneyimler oluşturmak için sorunsuz bir şekilde ve izinsiz olarak bir araya getirebileceği temel yapıları içeren büyüyen bir ekosistemdir. Metamask, Alchemix, Gelato, Superfluid, Keep3r, Gnosis Zodiac ve birçok önde gelen proje, Connext’i entegre ederek geleceğin dApp’lerini inşa etmektedir. Connext Network 23m dolarlık yatırım almıştır.

NEXT Tokeni 5 eylül 2023’te piyasaya sürülecek.

NEXT Token Nereden Alınır?

NEXT Tokeni 4-5 Eylül 2023 TSİ 13:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında ön satışı gerçekleşecek 5 Eylül 2023’te Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilir ve sonrasında NEXT Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓