ChainGPT CGPT Coin Nedir? CGPT Coin Nasıl Alınır?

ChainGPT CGPT Coin Nedir? CGPT Coin Nasıl Alınır?

ChainGPT, bireylere ve firmalara kripto ve Blok zincir teknolojisi ile ilgili her konuda yardımcı olan gelişmiş bir yapay zeka modelidir. ChainGPT projesinin native tokeni ise CGPT’dir.

Gelişmiş AI modeli ile kullanıcılar birçok çözüme ve kullanım durumlarına erişebilir. Blok zincir analitiği, yapay zeka, ticareti, akıllı sözleşme geliştirme, AI denetimi, risk yönetimi, kripto haber kaynağı ve benzerlerini içerir.

CGPT Tokeni Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş olup toplam arzı 1 milyar adettir. CGPT Tokeninin ön satışta yaklaşık %25’i satılmış olup bu satılan tokenlerin ilk listelemede yaklaşık %15’i açılacaktır. Yaklaşık toplam arzın %5’i ilk etapta dolaşımda olacağı için ve ön satış fiyatının da 0.008 olduğunu düşünürse yaklaşık olarak market başlangıç market değeri 500 bin dolardır. CryptoGPT‘nin tokeni ise yaklaşık 18 milyon dolarlarda geziyor. Chain GPT o seviyelere gelirse 30-40 artış gösterme ihtimali var.

CGPT Tokeni listelemesinde listeleme anında alım yapmamaya dikkat edin yüksek fiyattan almanıza sebep olabilir ilk birkaç dakika almak oldukça riskli olabilir.

ChainGPT (CGPT) Tokeni 6 borsada listelendi ve yaklaşık 40x bir artış gösterdi ilksel marketcap’inin düşük olduğundan dolayı 30-40 kat artış gösterebileceğini söylemiştik haklı da çıktı.
CGPT Tokeninin fiyatı şu an 0.158 dolar Bitcoin’in dominansı azalmaya başlarsa önümüzdeki günlerde tekrar yükselişe geçebilir.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak CGPT Tokeni alabilirsiniz.

CGPT Tokeni Nereden Alınır?

CGPT Tokeni ön satışı, Seedify, Wepad, Poolz, Enjin Starter ön satış platformundan 0.008 dolara yapıldı.
CGPT Tokeni 10 Nisan 2023 TSİ 15:00’da Gateio, MEXC, Bybit, KuCoin, Bitget ve PancakeSwap Borsalarında listelenecek.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak CGPT Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓