Carbon Browser CSIX Coin Nedir? CSIX Coin Yorum

Carbon Browser CSIX Coin Nedir? CSIX Coin Yorum

Carbon Browser, merkeziyetsiz kendine ait reklam engelleyicisi ve VPN hizmeti bulunan dünyanın en hızlı Browser’idir. Ayrıca kullanıcıların veri gizliliğine önem veren ve gelir elde edebilecekleri bir Web3 Projesidir. CSIX Tokeni ise platformun native tokenidir.

CSIX Tokeni 1 centten ön satışa çıktı ve şu an fiyatı 38 cent yani 38 kat kazandırmış durumda. Gateio şu an ön satışa devam ediyor ve yine 1 centten alma imkanı veriyor.

Carbon Browser hali hazırda kullanılan Google Play Store’da 5 milyondan fazla indirmeye ulaşmış bir browser. Google Chrome’un hızı 2.25 saniye iken Carbon’un hızı 0.5 saniyedir. Carbon Browser’a en yakın browser yine kendi tokeni olan Brave’dir fakat Carbon Browser ondan çok daha hızlı.

Toplam 5.7 milyon adet indirmiş ve günlük 35 bin aktif kullanıcıya sahip Carbon Browser,

CSIX Tokeni Ön satışı; BullPerks, TrustSwap Poolz, Enjin Starter gibi platformlarda 0.01 dolardan yapılmıştı. 17 Şubatta KuCoin’de listelenen CSIX’in şu anki fiyatı ise yaklaşık 0.1 doları gördü yani 10 kat artmış görünüyor.

Carbon Browser’ın diğer özellikleri arasında ise Wallet, Staking, Swap, Bridge gibi blokchain özellikleri mevcut. Bu özellikler yakında kullanıcıların kullanımına sunulacak.

Carbon Browser’ı Nasıl Kullanabilirim?

Google Play Store’dan telefonunuza indirip kullanabilirsiniz. Platformu kullanarak CSIX Tokeni kazanıyorsunuz. Browse to Earn gibi yeni bir konsepti kripto dünyasıyla ilk defa ciddi olarak getiren Browser ünvanını taşıyor. Kazanılan CSIX Tokenleri her 24 Saatte bir tanımlanır.

CSIX Tokeni Nereden Alınır?

CSIX Tokeni şu an KuCoin ve PancakeSwap’ta bulunuyor.
Bu linkten KuCoin Borsasına üye olarak CSIX Tokeni alabilirsiniz.

CSIX Tokeninin fiyatı

CSIX Tokenin ön satış fiyatı 0.01 dolar idi şu anki fiyatı ise 0.35 dolar güncel fiyatına bu linkten bakabilirsiniz.

CSIX Gateio Ön Satışı

CSIX Ön Satışı 19-20 Şubat 2023 TSİ 14:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacaktır. Bu linkten üye olanlar 15 günlüğüne VIP 1 üye olacak o yüzden alım yapabileceksiniz.
Gateio Borsasına bu linkten üye olanlar 14 gün boyunca VIP üye olacaklar.

  • CSIX Toplam arzı 1 milyar adet olan CSIX tokeninden gateio Ön Satışında 5 milyon adet dağıtılacak.
  • Hak edilen CSIX Tokenlerinin %100’ü ön satış bitince dağıtılacak.
  • CSIX Token ön satış fiyatı 0.01 dolar.
  • CSIX Tokeni 20 Şubat 2023 TSİ 17:00’da Gateio’da listelenecek.
Yatırım tavsiyesi Değildir

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓