ACS Coin Nedir? ACS Coin Geleceği

ACS Coin Nedir? ACS Coin Geleceği

Access Protocol, dijital medya yayınları ve içerik üreticilerinin çalışmalarından gelir elde etmeleri için yeni bir imkan sunmayı hazırlayan bir protoküldür. Üyeler abonelik ücreti ödemek yerine platformun native tokeni olan ACS Tokenini kullanır.

ACS Tokeni 16 şubat itibariyle listelendikten 9 mart 2023 itibariyle son 1 haftada %109 artış göstermiş durumda. Piyasaya hızlı giriş yapan ACS 400M dolarlık bir market değerine ulaştı ve şu an 98. sırada bulunuyor. Yeni bir token için fazla fiyatlandığını söyleyebiliriz.

İçerik oluşturucular, Access Protocol’ü sitelerine entegre ederek destekçilerine ödeme duvarı yapabilir ve premium içeriği hizmeti sunabilir. İçerik oluşturucular, kullanıcılara premium içerik vererek ACS’yi kilitleme veya yalnızca bir oluşturucuyu destekleme olanağı veren kendi havuzlarını oluşturabilir.

ACS Tokeni Hangi Zincir Üzerinde?

ACS Tokeni Solana üzerinde oluşturulmuş olup şu ana kadar; 75,960 adet cüzdanda 100 milyar adet ACS Tokeni bulunuyor. Top 10 cüzdanda ise toplam arzın %88.05’i bulunuyor.

Access Protocol Partnerleri Kimler?

Protokolün partnerleri arasında The Block, Wu Blokchain, Coingecko, Crypto Briefing, Crypto Slate, Fortune, AXIOS, Coinpost gibi haber siteleri bulunuyor. Muhtemelen Coinbase de listelediği için yatırımcılarından biri de Coinbase.

ACS tokeni Hangi Borsalarda Bulunur?

ACS Tokeni 15 Şubat 2023’te piyasaya giriş yapar yapmaz Coinbase, Bybit, Kucoin MEXC ve Gateio Borsalarında listelendi. Coinbase’in listelemesi genelde diğer borsaları tetikliyor ve listelemelerine sebep oluyor. Önümüzdeki günlerde başka borsalarda da listelenebilir.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak 1500’e yakın tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓