BTTC Neden Yükseliyor? BTTC Coin Yorum

BTTC Neden Yükseliyor? BTTC Coin Yorum

BTT’nin isminin değişimiyle oluşturulan yeni tokeni BTTC, 27 Mart 2022’de Bitcoinin yükselişiyle çıkışa geçti. BTTC son 24 Saatte %10 artış göstererek 66. sıraya yükseldi. Bittorrent uzun zamandır suskundu bugünkü yükseliş bir rallinin habercisi olabilir.

BTTC ocak ayında listelendiği için ondan önce grafiği bulunmuyor fakat BTT’nin geçen seneki rallisi birçok kişinin hala aklında Bittorrent özellikle Türkiye’de özel bir kitlesi olan bir kripto para olduğu için herhangi bir kıvılcım bir yangına dönüşebilir.

Toplam arzı 990 trilyon adet olan BTTC(BTTNEW) Tokeninin 923 trilyon adedi dolaşımda bulunuyor ve 99.8%’i top 10 cüzdanda bulunuyor. Arz dağılımının heterojen olması artış için bir engel olsa da BTTC Tokeninin bu yükselişi büyük bir rallinin işareti olabilr. Grafikte de görüldüğü gibi 1 Mart 2022’deki direnç kırılmış görünüyor sonraki direnç ise %10 yukarıda bulunuyor. Bittorent Chain projesinde onaylı olarak gelir elde etmek isteyen kullanıcılar BTTC tokeni alıp sisteme kilitlemek zorunda oldukları için uzun vadede BTTC’nin artması beklenebilir.

Fırsatlaı Kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓