Bowled BWLD Coin Nedir? BWLD Coin Yorum

Bowled BWLD Coin Nedir? BWLD Coin Yorum

Bowled, Spor konseptli Gamefi projesi olup mobil uyumlu bir cüzdan entegrasyonu da sağlar. Binance Smart Chain ağında oluşturulmuş olan BWLD Tokeni ise platformun native tokenidir.


IP Destekli Ürünler: İş birlikleri sayesinde, Bowled doğrudan hayran kitlesine erişebiliyor ve özel içerikler sunarak IP destekli varlıklar, ürünler ve platformlar başlatarak benzersiz deneyimler yaşatıyor. Bowled, 900’den fazla erkek ve kadın kriket oyuncusunun IP’lerine, Axie Infinity IP’sine ve MMA, futbol ve diğer sporların gelecek IP’lerine erişime sahip. Ayrıca, ABD’nin en büyük tatil köyü işletmecilerinden birinin IP’lerini, popüler bir ülkenin turizm kurulunun IP’sini ve daha fazlasını elde etmek için, onların ötesinde olanların IP’lerini edinme sürecindedir, yenilikçi deneyimler ve sofistike altyapılar oluşturuyor.

Sürükleyici Oyun Deneyimi: Çok türdeki spor oyunlarını, canlı maçlardan gerçek zamanlı verileri, PvP ve diğer turnuvaları ve daha fazlasını kullanarak, Bowled etkileyici oyun deneyimleri sunuyor.

İş Birlikleri: IP sahipleri, loncalar, espor takımları, oyun stüdyoları, yaratıcılar ve ekosistem oyuncularıyla yapılan iş birlikleri, Bowled için iş savunulabilirliği oluşturur. Sky Mavis (Axie Infinity), 10 milyon web3 oyuncusunun bulunduğu bir topluluğa erişim sağlayan stratejik bir yatırımcı ve ortaktır.

BWLD Tokeni Nereden Alınır?

BWLD Tokeni 25-27 Mart tarihleri arasında Gateio Borsasında 0.07 dolardan ön satışa çıkacak sonrasında 27 Mart TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak BWLD Tokeni ön satışına katılabilir veya sonrasında alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓