Axelar AXL Coin Nedir? AXL Coin Yorum

Axelar AXL Coin Nedir? AXL Coin Yorum

Axelar, Web3 için zincirler arası güvenli iletişim sağlayan bir çapraz zincir protokolüdür. Altyapı sayesinde dApp kullanıcıları herhangi bir zincirdeki herhangi bir varlık veya uygulama ile kolaylıkla etkileşim kurmasını sağlar. WAXL Tokeni platformun kritik fonksiyonları destekleyen native tokenidir.

Zincirler arası iletişim kolay olsa da güvenli zincirler arası iletişim oldukça zordur bu yüzden çoğu köprü çözüm projeleri yüz milyonlarca dolara mal olan güvenlik açıkları barındırır. Axelar ağ güvenliği, Proof of Stake’e dayanır izinsiz, dinamik bir doğrulayıcı seti, Axelar’ın bağlandığı ağlara benzer bir fikir birliği yaklaşımı uygular.

AXL Tokeni Gateio Borsasında listelendi şu an fiyatı 55 cent. AXL Tokenilerinizi Gateio Borsasına atarak satabilirsiniz. Gateio WAXL Tokeni (Wrapped Axelar) listeledi Bu linkte Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

Axelar ile çapraz zincir likidite toplayıcı oluşturulabileceği gibi çapraz zincir yönetişimi ve Çapraz zincir NFT’leri oluşturulabilir.

WAXL Tokeni işlem ücretlerinin ödemesi ve validatör olmak için kullanıcıların bulundurması gereken ekosistem tokenidir. WAXL Tokeni yönetişim için kullanılabileceği gibi stake edilerek ödül de kazanılabilir.

Axelar, Node Capital, Gokul Rajaram, SAWA, Dragonfly Capital Partners, North Island Ventures Polychain, Blokchange Ventures, Lemniscap, Olive Tree Capital firmalarından 63.8 milyon dolarlık dev yatırım aldı. Axelar Mart ayında Coinlist’te ön satışa çıkmıştı.

AXL Token Ön Satış

AXL Token Ön Satışı 26-27 Eylül 2022 TSİ 10:00 tarihleri arasında yapılacaktır.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak Ön satışa katılabilirsiniz. Ön Satışa katılmak için toplam 500 dolarlık bakiyeniz olması yeterli. VIP 2 üye nasıl olacağınızı bu yazımızda anlattık.

  • AXL Tokenden Gateio borsasında 80 bin adet dağıtılacak.
  • AXL Token ön satış fiyatı 1 dolardır.
  • Ön Satışta hak edilen tokenlerin %100’ü ön satış sonrası serbest kalacak.
  • AXL Tokeni 27 eylül 2022 TSİ 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓