Avalanche’in Ön Satış Platformu Avalaunch(XAVA) Nedir?

Avalanche’in Ön Satış Platformu Avalaunch(XAVA) Nedir?

Avalaunch, açık artırmaların ve yeni projelerinin lansmanının yapıldığı ve fon toplanmasına yardımcı olan Avalanche üzerinde oluşturulmuş bir launchpad. Avalaunch’un amacı diğer yatırım toplama platformlarında olan yavaşlık, yüksek maliyet ve karışıklığı ortadan kaldırmaktır. Fon toplama söz konusu olduğunda ekibin özel ihtiyaçları sonradan değil daha ön planda ve projenin merkezinde olmalıdır. Avalaunch platformu güçlü bir ivme oluştururken, ekiplerin ihtiyaç duyduklarını almalarını sağlar.

XAVA Tokeni Son 1 haftada %148 değer kazanarak AVAX’ı takip etti. Son 1 ayda büyük çıkış yakalayan XAVA %500’ün üzerinde artışla Market değerini 43 milyon üzerine taşırken 588. sıraya yükselti. Şu an fiyatı 4.16 dolar olan XAVA’nın ATHSı 4.40 dolar.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Avalaunch Platformunun Özellikleri

  • Karalı ve Dinamik Havuzlar
  • Stabil coinler dahil olmak üzere birçok kripto para kabul edilir.
  • Çoklu açık artırma türleri
  • Yatırımcılar için özel satış parametreleri.
  • Hızlı güvenli ve ucuz işlemler

Kullanıcılar AvalaunchApp‘ta AVAX-XAVA Likidite sağlayarak XAVA tokeni kazanabilirler. Şu an AVAX-XAVA likidite havuzunda %81’lik yıllık faiz bulunuyor. Şu ana kadar 125 bin adet AVAX-XAVA LP tokeni stake edilmiş olup ödüllerin %92.17 dağıtılmış.

Avalaunch’ın İlk Projesi YAY Games

Avalaunch Platformunun ilk ön satış projesi Yay Games 22 ağustosta açıklandı. 28 Ağustos 2021’de Avalaunch üzerinde gerçekleşecek 250 bin dolarlık ön satışın %85’i XAVA stake edenlere %10’u Avalanche üzerindeki onaylayıcılara %5’i ise halka satış için ayrılmıştır. Merkeziyetsiz oyun platformu olan YAY Games BSC ağı ve AVAX ağını destekliyor. Gelecek Avalaunch projeleri ise OH Finance, Rise Online, Kalao, Colony, Hurricane Swap.

XAVA Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak XAVA tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓