Avalanche AAVE ve Curve DAO İle Anlaştı

Avalanche AAVE ve Curve DAO İle Anlaştı

Avalanche blok zinciri, büyüyen DeFi ekosistemine daha katkıda bulunmak için Avalanhce Rush adlı program ile yeni bir teşvik sistemi başlattı. Avalanche DeFi varlıklarını ağına çekmek için 180 milyon dolarlıklık bir teşvik sağlayacak.

Programın ilk aşamasında AAVE kullanıcıları için 20 milyon dolar CRV kullanıcıları için 7 milyon dolar ayırdı. Önümüzdeki aylarda programın ikinci aşaması için daha fazla tahsis planlanıyor.

Avalanche Direktörü Emin Gün Sirer “Avalanche Rush kullanıcıların Avalanche’in gücünü görmeleri, ve merkeziyetsiz finansın en uç noktasındaki canlı topluluğa katılabilmeleri için bir vitrin olacak.” dedi.

AAVE ve Curve dağıtımı yüksek hızlı düşük maliyetli, ve daha çeşitli DeFi tekliflerini teşvik eder. AAVE kullanıcıların kripto para varlıklarını tedarik etmesine, edünç almasına ve yüksek faiz kazanmalarını sağlarken, Curve ise kullanıcıların sabit paraları kullanarak ödül kazanmalarına olanak tanır.

Proof of Stake protokolü olan Avalanche 2020 yılının eylül ayında piyasaya sürülmesine rağmen Tether, Chainlink, Circle ve The Graph gibi projelerin de dahil olduğu 225 projenin temelini oluşturuyor.

AVAX’in fiyatı bu haberle beraber 1 saat içinde %15 artıl gösterdi. Mayıs ayında 41 doları gören ve uzun zamandır suskun olan AVAX’in fiyatı 26.4 doları gördü.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓