Student Coinin Yeni Ön Satışı Smart Marketing Token(SMT) Nedir?

Student Coinin Yeni Ön Satışı Smart Marketing Token(SMT) Nedir?

2021’in En büyük ICO projesini gerçekleştiren Student Coin ikinci ICO’sunu başlattı. Smart Marketing Token(SMT) Ön Satışı 2 ağustosta başladı Ekim ayına kadar devam edecek. Şu an SMT Token 27. aşamasında ve ön satış fiyatı 0.63 dolar. her aşamada her aşama tamamlandığınında ön satış fiyatı kademeli olarak artacak ön satış 31 ekime kadar sürecek.

SMT Coin Nedir?

Smart Marketing Token (SMT) Token Ethereum ağında inşa edilmiş ilk tokenize market ajansıdır. SMT Token Student Coin platformundaki ICO IDO ve IEO için promosyon hizmetleri verecektir. Bundan sonraki tüm Student Coin ICO Launchpad’leri SMT tarafından tanıtılacaktır. Diğer SMT Token Kullanımları ise;

  • Kullanıcılar tanıtılmasını istediği projeleri SMT tokeni ile oylayarak karar verebiliecek.
  • SMT yalnızca SMT Token sahiplerinin kullanabileceği bir eğitim pazarlama platformu oluşturacaktır.
  • SMT Ekibi projenin yatırımcıları ve kullanıcılarıyla şeffaf bir iletişim inşaa etmektedir. Avrupa Birliği Yönetmeliği altında faaliyet göstermektedir.
  • Projenin bir noktasında Staking programı planlanmaktadır. B2B müşterilerinden toplanan fonların bir kısmı SMT Stake edenler aracılığıyla dağıtılacaktır.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

SMT Token Ön Satışı

SMT Token’in toplam arzı 10 milyon adet olup bunun %55i olan 5.5 milyon adedi ön satışta dağıtılacaktır. SMT Token ön satışına Bu linkten kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. 31 Ekime kadar devam edecek olan STM token başı fiyatı şu an 0.63 dolar fakat bu her gün artış göstermekte o yüzden erken katılmakta fayda var. Şu ana kadar 1885 kişi toplamda 520 bin dolarlık SMT tokeni satın almış bulunuyor. Eğer yoğun talep görürse ön satış daha erken bitebilir. Ayrıntılı bilgi için SMT White Papera Bakabilirsiniz.

SMT Yol haritasına bakıldığında Ekim ayında ilk borsa listelemesi kasım ayında da ikinci borsasında listelenecek. ve STC Wallet’da oylama seçeneği eklenecek. SMT Tokeni STC Stake edenlere geçtiğimiz aylarda dağıtılmıştı.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓