SuperRare(RARE) Coin Nedir? RARE Coin Geleceği

SuperRare(RARE) Coin Nedir? RARE Coin Geleceği

SuperRare tek baskılı benzersiz dijital sanat eserlerini toplanıp takas edildiği bir NFT pazar yeridir. RARE Tokeni SuperRare NFT Marketinin yerel tokenidir. RARE token sahiplerinden oluşan yeni bir DAO dijital olarak yerli bir nesil için sanat ve kültürün geleceğini tanımlayacak. SuperRare üyesi olan kullanıcılar platformu düzenleyebilir, pazar yeri ve parametreleri kontrol edebilir ve dünyanın en önemli sanat projelerine seslerini ekleyebilirler.

RARE Kürator tokeni ağa dahil olmak için birincil araç olup koleksiyonlar galerilerin gelişmesini sağlar ve bütün platform fonksiyonlarında görev alır.

RARE Tokeni Binance Listelemesinden sonra ATH yaparak 3.64 dolara yükselmişti. Şu anki Fiyatı 0.90 dolar olan şu an ATH seviyeden %74 aşağıda. Toplam arzı 1 milyar adet olan RARE Tokeninin dolaşımdaki arzı 101 milyon adettir. RARE Tokeni APE Coin’in yükselişiyle tetiklenmiş olabilir. RARE Tokeni gibi Coinleri Binance listelenmeden önce satın alma için Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

SuperRare 2018’den bu yana NFT Sanat satışlarından 90 milyon doları aştı. Mark Cuban, Velvet Sea Ventures, 1confirmation gibi firmalar ve kişiler tarafından destekleniyor. Platform geçtiğimiz mart ayında 9 milyon dolarlık topladı. RARE tokeninin %14.5’i 4 yıl boyunca yatırımcılara dağıtılacak.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

  • SuperRare Space SuperRare’deki bağımsız olarak seçilen vitrinler
  • SuperRare DAO RARE sahipleri tarafından yönetilen merkeziyetsiz organizyon ve SuperRare topluluk hazinesini denetler.
  • Akıllı Sözleşmeler SuperRare’daki sanatçılar akıllı sözleşmeler uygulayabilir ve baska yerde basılmış sanat eserlerini aktarabilir.

SuperRare platformu sanatçıların egemen akıllı sözleşmeler olarak adlandırdığımız bir özellik aracılığıyla özel ısmarlama NFT basmalarına olanak sağlıyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓