ANC Coin Nedir? ANC Coin Binance Launchpad

ANC Coin Nedir? ANC Coin Binance Launchpad

Anchor Protocol, Terra Stabil coin mevduatlarında az değişkenli getiriler sunan merkeziyetsiz bir tasarruf protokolüdür. Anchor oranı Proof of Stake zincirlerinden çeşitlendirilmiş ödül akışı ile elde edildiği için diğer faiz oranlarından daha yüksek olması beklenir. ANC Token ise platformun yönetişim tokeni olup, platform kullanıcılarının yönetime katılmasını sağlar.

Platform stabil coin borç vererek istikrarlı faiz vermek isteyen ve stabil coin ile borç alarak istikrarlı faiz almak isteyen kişiler arasında bir para piyasasıdır. Stabil paralar ile borç almak için, borçlu teminat olarak gösterilen varlıkları (bAssets) kilitler ve protokol tanımlı LTV oranının altında stabil para ödünç alır.

2021 Mart ayında piyasaya giriş yapan ANC Tokeni 3 Aralık 2021’de 58.76 dolar ile ATH seviyesine ulaştı şu an fiyatı 21.76 dolar. Binance Borsasında listelenmesi ANC tokeninin fiyatını önümüzdeki günlerde yükseltebilir. ANC Tokeninin toplam arzının %21’i dolaşımda bulunuyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Binance ANC Launchpad

ANC Tokeni Binance Borsasında 25 Ocak 2022 TSİ 14:00’da listelendi Binance Launchpad’inde ise 26 Ocak 2022 TSİ 03:00 24 şubat 2022 TSİ 23:59 tarihleri arasında BNB, LUNA ve BUSD tokenleri stake eden kullanıcılara ANC tokeni dağıtılacak. Stake edilen havuzların ödül dağılımı oranları %70 BNB, %20 LUNA, %10 BUSD şeklinde olacak.

  • ANC Ödülleri her saat başı hesaplanıp spot cüzdanlara aktarılacak.
  • Kullanıcılar istedikleri zaman stake ettikleri tokenleri çekebilecek.
  • Her ödül havuzunun getiri oranı anlık olarak güncellenir.
  • Toplam arzı 1 milyar adet olan ANC Tokeninin 2 milyon adedi ön satışta dağıtılacak.

Binance Borsasının Ocak ayında listelediği diğer tokenler ise BTTC, ACA, API3, GLMR IMX ve LOKA tokenleri oldu.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓