Enjinstarter EJS Coin Nedir? EJS Coin Nereden Alınır?

Enjinstarter EJS Coin Nedir? EJS Coin Nereden Alınır?

Enjinstarter, Enjin ekosisteminde bulunan Ethereum tabanlı bir blok zincir oyun Launchpad(IGO) platformudur. Enjin’in Jumpnet’i üzerinde inşa edilmiş olup Efinity ile beraber yürütülür. Enjinstarter aynı zamanda sanal öğeleri NFT olarak satmak ve sermaye arıtrmayı kolaylaştırır. EJS Token ise platformdaki ön satışlara katılım için kullanılır.

Enjinstarter’daki Bütün GameFi projeleri sürdürülebilirlik ve kampanyayı başlatma açısından teknik destek alır. Enjinstarter’ın arkasında oyun devi Enjin ve Polkadot açık artırmasını kazanan Efinity bulunuyor. Bu yüzden Enjinstarter projeleri Enjin alt yapısını kullanarak büyümelerini hızlandırabilirler.

Enjinstarter’in geçmiş başarılı projeleri PixelVerse, Solchicks, PathDAO, RaceFi, Gamesta, GEOPOLY. Gelecek projeleri ise; Zone, Jigen, Ex Sports, Hydraverse

EnjinStarter Ön Satışlarına Nasıl Katılınır?

  • TIER 1 25001 EJS token aynı cüzdanda tutmak gerekli Havuz ağırlığı 25
  • TIER 2 Minimum 100,001 EJS Tokeni aynı cüzdanda tutmak gerekli. Havuz ağırlığı 125
  • TIER 3 Minimum 500,001 EJS tokeni aynı cüzdanda tutmak gerekiyor havuz gücü 700

ENS tokenlerini bir cüzdanda tutmak birden fazla cüzdan da tutmaya göre daha çok kazandırır. (Eskiden diğeri geçerliyken bu düzeltildi) İlk Gelen Kazanır Yatırımcıların EJS tokenlerinin miktarı ve stake etme sürelerine göre ön satıştan kazanabilirler.

Enjinsterter, Arkstream Capital, AU21 Capital, Aussie Capital, Basic Capital, Starter Capital, CSPDAO, Dutch Crypto Investors, IOG firmalarından yaklaşık 52 yatırımcıdan 8 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Maksimum arzı 5 milyar adet olan EJS Tokeni ekim ayında piyasaya sürüldü ve Kasım ayının sonlarında 0.24 ile ATH seviyesine ulaştı şu an bu seviyeden %81 aşağıda bulunan EJS tokeninin fiyatı 0.044 dolar.

EJS Token Nereden Alınır?

Enjinstarter platformlarına katılmak için EJS Tokenlerini MEXC borsasından Uniswap ve 28 Ocak 2022 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında listelendikten sonra satın alabilirsiniz. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak EJS Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓