ALICE Tokeni Neden Artıyor?

ALICE Tokeni Neden Artıyor?

DAO Maker projesi olan ve Binance Launch Pad’inde ön satışı yapılan My Neigbor Alice Oyunun Tokeni ALICE son 3 günde %100’den fazla değer kazandı. ALICE’in artışının sebebi My Neigbor Alice oyunun 2. arazi çekilişi başladı. Oyun henüz başlamasa da arazı çekişine katılmak için kullanıcılar ALICE veya CHR stake etmesi gerekiyor.

25 ağustos 2021’de FTX borsası ALICE’i listeledi bu listelemeden önce ALICE’in fiyatında %20 bir artış görüldü muhtemelen listeleme duyurusundan önce FTX borsası ALICE alımı yaptı. Duyurudan sonra fiyatı biraz daha artan ALICE %25 artış ile fiyatını 21.4 dolara çıkardı.

31 ağustosta Pre Alpha versiyonu başlayacak kullanıcılar ilk kez oyunu test edecekler.

Arazi çekilişine katılabilmek için minimum 50 ALICE stake etmeleri gerekiyor. Snapshot 28 Temmuzda başlayacak ve 14 gün boyunca devam edecek. Kullanıcılar her gün 1 ALICE için 1 çekiliş bileti kazanacak. toplamda 1000 arazi dağıtılacak. Arazi değeri 50 ALICE olacak. Ayrıca 1 ALICE veya 40 CHR ile kullanıcılar 14 gün boyunca yetiştirecekleri tohum ile NFT kazanabilecekler. Bu da ALICE’in fiyatını artıran başka bir etmen.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Play and Earn oyunu olan ALICE henüz başlamadan oldukça ilgi gördü telegram kanalında şimdiden 20 binden fazla kişi bulunuyor. Axie İnfinity oyununu kaçırmış olanlar için iyi bir fırsat olabilir.

ALICE Tokeninin fiyat artışı için kritik tarihler ise 28 temmuz snapshot’in başlangıcı ve snapshot bitiş tarihi 11 ağustos. ALICE’in ATH’si 60 dolar görünse de ilk gün binance’daki aşırı alım sonucunda oluşmuş bi fiyat. Fakat daha sonra 1 mayıs tarihinde 19 doların üzerine çıkmış.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓