Zig Coin Nedir? Zig Coin Nasıl Alınır?

Zig Coin Nedir? Zig Coin Nasıl Alınır?

Zignaly, tüketicileri ve güvenilir bir ortamda dünyanın en iyi kripto para yatırımcılarıyla buluşturan bir platformdur. Platform, tüketicilerin karlarının bir kısmı karşılığında portföylerini yöneten traderlar ve yatırımcılar için ortak kazanç sağlar. An itibariyle 350’den fazla profesyonel trader ve 115 milyon dolar yatırım yapmış 350 binden fazla kullanıcıya hizmet veriyor. ZIG Token platformun native tokeni olup trade ve işlem ücretlerinde indirim sağlar.

Platform Özellikleri

  • Minimum miktar bulunmuyor ve kullanıcılar 1 dolara kadar yatırım yapabilir.
  • Aylık ücret bulunmayan platformda kullanıcılar sadece kar ettiklerinde ödeme yapar.
  • Kullanıcılar karlarını isterlerse çekebilir veya bileşik büyümeye devam ederler.
  • Kullanıcılar varlıklarını istedikleri zaman ücretsiz olarak geri çekebilirler.
  • Yatırımcılar aynı anda birkaç trader’ı kopyalayarak risklerini minimize edebilir.
  • Platformda listelenen özellikler kontroller gerçekleştirildikten sonra listelenir.

Zignaly, halihazırda yatırım yapmış olanlar, kripto paraya yeni başlayanlar ve uzman traderların kullanabilecei bir platformdur. Ayrıca kullanıcılar platformta ZIG Tokeni stake ederek ve Zignaly Vault ile ödüller kazanır. Zignaly, LVT Capital, Sino Global Capital, Parataxis Capital, AU21 Capital, LD Capital, Disrupt Ventures, GDA Group, AscendEX firmaları tarafından 3 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Partneri arasında ise Bitmex ve Binance borsaları bulunuyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

ZIG Tokeni Nereden Alınır?

Toplam arzı 2 milyar adet olan ZIG Topeninin 120 milyon adedi dolaşımda olup kontrat adreslerinde %73’ü, Ascandex borsasında %6.6, MEXC borsasında %3.2 oranında bulunuyor. Şu an sadece Ascandex, MEXC ve Uniswap borsalarında bulunan ZIG Tokeni 3-4 Ocak 2021 TSİ 13:00 saatleri arasında Gateio Borsasında ilk olmayan ön satışı yapılacak. ZIG Tokeni 0.086 dolardan ön satışa sunulacak. 4 Ocak 2021’de Gateio Borsasında listelenecek. Bu Lintek Gateio Borsasına üye olarak ZIG Tokeni ön satışına katılabilir veya listelendiğinde satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓