Yeni DOGE Coin Rallisi Mi Başlıyor?

Yeni DOGE Coin Rallisi Mi Başlıyor?

DOGE Coin’in en büyük ve mutlak destekçisi Elon Musk’ın Twitter’i almak için yaptığı teklifin tekrar değerlendirilecek olması bazı kaynaklara göre Twitter’in teklifi kabul edeceği konuşulduğu için DOGE Coin yükselmeye başladı.

Elon Musk Twitter’in DOGE Coin ile ödeme kabul etmesini önermişti twitter’i alması halinde DOGE Coin twitter’da ve kripto para sektöründe çok daha fazla rol alacağı kesin bu yüzden DOGE Coin piyasa düşerken yükselişe geçti. Kapanıştan bu yana DOGE Coin %6 artış gösterdi.

8 Mayıs tarihinde 0.73 dolar ile ATH yapan DOGE Coin şu an bu seviyeden %81 aşağıda görünüyor. 16 Mart 2022’de düşüş trendini kıran DOGE Coin o tarihten sonra şu anki fiyattan %28 yukarıda olan 0.180 doları görmüştü. Şubat ayındaki direnç olan bu seviyeden dönüp tekrar düşüşe geçen DOGE Coin bugün tekrar yükselişe geçti fakat 0.1420 direncinden dönüş yaptı bu direncin kırılması halinde sonraki önemli direnç seviyesi 0.165 dolar. DOGE Coin’de dev rallinin onaylanması için USDT perinde 0.34 dolar BTC perinde ise 0.00000500 BTC seviyesinin üzerinde kapanış gerekli.

Elon Musk’ın Twitter’i alıp alamayacağı birkaç gün içinde belli olacak eğer alırsa DOGE Coin’de yüksek işlem hacimleri ve volatilite göreceğimiz kesin fakat ATH seviyelerine yaklaşması için piyasada da artış olması gerekli.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓