XCN Coin Nedir? XCN Coin Yorum

XCN Coin Nedir? XCN Coin Yorum

Chain, firmaların sıfırdan daha iyi finansal hizmetler sunmasını sağlayan bir bulut blok zinciri teknolojisi altyapısıdır. Chain, izinli ve açık kaynaklı bir blok zinciri olan Chain Core ve bir hizmet ürünü defteri olan Sequence’ı piyasaya kazandırdı. XCN Token ise müşterilerin indirim kazanıp yönetişime katılabilmesini sağlar.

Chian Token daha önce CHN olarak adlandırılan tokenin yeni ismidir, CHN Tokenleri yakılarak XCN Tokenine aktarıldı. Chain’in misyonu, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi yaratma misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Chain çekirdeği kullanarak firmalar bir blok zinciri ağı başlatabilir ve çalıştırabilir veya varlıkların dünya çapında nasıl hareket ettiğini gösteren büyüyen bir diğer ağ listesiyle birleştirebilir.

XCN Tokeni 28 Haziran 2022’de Coinbase Borsasında listelenecek. Bu haberler beraber XCN Tokeninin yükselişe geçmesi mümkün. Gelende Coinbase’in listelediği tokenler o hafta içerisinde yükselişe geçiyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak XCN Tokeni satın alabilirsiniz.

Chain protocol varlıkların, bir blok zincir ağında nasıl yayınlandığını, dağıtıldığını ve kontrolünün sağlandığını tanımlar. Tek bir varlığın veya bir grup firmanın bir ağı yönetmesine izin verirken, birden fazla varlık türünün birlikte var olmasını sağlar ve diğer bağımsız ağlarla senkronize çalışabilir.

2014 yılında kurulan Chain, Khosla Ventures, RRE Ventures, Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange, ve Visa gibi firmalardan 43.7 milyon dolar ön yatırım almıştı. Chain firması daha önce Visa, Nasdaq, State Street, Citibank ile blok zincir ağları oluşturmak için ortaklık kurdu ve çalıştı.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

XCN Tokeni Nerede Alınır?

XCN, Ethereum ve Binance Smart Chain ağlarını destekliyor toplam arzı 68 milyar adet olan XCN’nin 23.4 milyar doları dolaşımda. Toplam arzının 95.58%’i top 10 cüzdanda bulunan XCN Tokeninin Ethereum ağında 6,330 adet cüzdanı ve 7,367 adet gerçekleştirilmiş transferi bulunurken, BSC ağında sadece 2 cüzdanı bulunuyor. Eski CHN Tokeninin ise
5,535 adet cüzdanı bulunuyordu yani pek aktif bir blok zinciri olduğunu söyleyemeyiz. XCN Tokeni 1-2 Nisan 2022 TSİ 07:00 tarihleri arasında 0.078 dolardan gerçekleşecek Gateio Borsasında ilk olmayan bir ön satışın ardından 2 nisan 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Şu an fiyatı 0.08477 dolar olan XCN Bittrex ve MEXC Borsalarında bulunuyor. XCN Token ön satışına katılmak veya listelendiğinde satın almak için Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓