WNDR Coin Nedir? WNDR Coin Yorum

WNDR Coin Nedir? WNDR Coin Yorum

Wonderman Nation’da Final Fantasy oyun mekaniği, Axie Infinity ekosistemi ve Cryptokitties üremesiyle birleşiyor. Oyuncular PVP turnuvalara katılabilir, yeni karakterler oluşturabilir, NFT keşfederken diğer yaratıklar keşfetmek için metaverse’e gidebilirler. WNDR Tokeni Platformun native tokenidir.

WNDR Tokeni 9 Mayıs TSİ 15:00’da Gateio Borsasında 0.1 dolardan listelendi ve fiyatı %100 artışla 0.2 dolara ulaştı. WNDR veya diğer potansiyelli tokenleri almak için bu linkten Gateio Borsasına üye olun.

Oyunun Özellikleri

  • Wonderman, oyuncuları hem oyunu oynamak hem de ekosistemi büyütmen adına harcadıkları zaman için ödüllendirir.
  • Wonderman %100 oyunculara ait olan bir oyun olup gerçek para ekonomisine sahiptir. Oyun geliştiricileri oyun ögeleri satmak yerine oyun ekosistemine katkıda bulunur.
  • Arcadianlar, oyun içi kaynakları (NFT food, NKTR) kullanan oyuncular tarafından yaratılır.
  • Herkes Oynayabilir NFT olmayan Arcadianlar devredilemez, tüm oyuncuların savaşa girmesine ve herkesin rekabet edebilmesini sağlar.

WNDR Tokeni ile kullanıcılar, yaratıkları ve food NFT’leri satın alabilir, Uzay gemileri için yakıt olarak kullanabilir, turnuvalara katılabilir, Market yerinden yaratıkları kiralayabilir, stake edip NKTR token ödülü kazanabilir, platformun ilerde alınacak kararları hakkında yapılacak oylamalara katılabilirler. NKTR Tokeni ise Axie Infinity’deki SLP Tokeni gibi platformun ödül tokenidir.

Wonderman Nation, Sky Vision Capital, Jump Capital, Shima Capital, Maven Capital, ZBS Capital, Formless Capital, Chainboost & Bitfrost Ventures firmalarından 1.6 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Ayrıca Polkastarter’da 0.099 dolar fiyattan 800 bin dolarlık ön satışı yapıldı.

WNDR Tokeni Gateio Ön Satış

WNDR Tokeni ön satışı 8-9 Mayıs 2022 TSİ 11:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak WNDR Tokeni ön satışına katılabilir veya listelenince alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 500 milyon adet olan WNDR Tokeninden Gateio ön satışında 808080 adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup WNDR Token ön satış fiyatı 0.099 dolardır.
  • WNDR Tokeni 9 Mayıs 2022 TSİ 15:00’da Gateio Borsasında listelenecek.


Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓